Yılın Renklerini ve Tasarımlarını Üzerinizde Taşıyın

renk modası
renk modası

Geride bırakmak üzere olduğumuz 2014 yılı içerisinde moda açısından oldukça önemli gelişmeler yaşanmış, geçmişle dönük bir akım yakalanmış ve geçmişin izleri günümüze taşınmıştır. Fosforlu ve oldukça renkli kıyafetlerin sıklıkla kullanıldığı bu yaz içerisinde 2015 yılına dair pek çok tüyo ve ipucu verilerek moda severlerin gelecek yılda nelerle karşılaşabileceği konusunda bilgili olması amaçlandı.

renk modası
renk modası

Dünyanın farklı ülkelerinde yapılan moda haftalarında 2015 yılının moda renkleri ve tasarımları görücüye çıkartılırken modacı ve koleksiyoncular ise en gözde kıyafetlerini podyumda moda severlerle buluşturdu. Yeni moda en gözde renklerle harmanlanmış feminen ve maskülen bir tarzı benimserken ayakkabı seçiminde daha özgür ve yenilikçi.

Siz Kendi Modanızı Yaratın, Fark Edilin!

Özellikle hanımların yakından takip ettiği moda, aksesuarlara da yansıyarak birbirinden farklı ve tarz aksesuarların oluşmasında öncü olmuştur. Zıtlık ve aynı tonların uyumunu oldukça iyi yakalayan modacılar, kıyafetlerinizi kombinlerken renklerin uyumuna dikkat etmenizi öneriyor. Kış aylarında ise hoş şapkalar ve eldivenlerle süsleye bileceğiniz kıyafetleriniz, her zaman en gözde en şık olmanızı sağlar.

moda olan renkler
moda olan renkler

Her yıl yenilene modanın anlayışına göre moda olanı giymek değil, size yakışanı giymeniz esas alınır. O yıl moda olan kıyafetler sizin bedeninizle uyumlu olmayabilir. Bu durumda en iyi yapılacak şey kuşkusuz moda olanı değil, size en yakışanı giymenizdir. Güzellik kendi elinizde! Modayı kendinize uyarlayın…

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.