Ünlü Markaların En Yeni Deri Etek Modelleri 2020

2020 yılında kadınlar için deri etek modelleri revaçta. Farklı markalar tarafından yapılan özel çalışmalar sayesinde yeni dönemde tarzınıza uygun bir modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Gucci’den H&M’e, People’dan Bershka’ya kadar çok geniş bir marka aralığı bulunan bu kıyafetlerde, birbirine yakın tasarımlar olduğu gibi önemli olan detay, eteğin hangi kıyafetler ile kombin yapılacağı.

Deri Etek Modelleri Ve Kombin Önerileri

Paris Moda Haftası’nda da damga vuran deri eteklerde, uzunluk olarak da orta uzunluk tercih edilmiş. Bu nedenle kısa boylu kadınların dışında, olabildiğince orta uzunluktaki modellere yönelmek gerekiyor. Böylece modaya uyum sağlamak, aynı zamanda şık olmak mümkün olabilir. Renk olarak ise özellikle sonbahar renkleri hakim. Altın ve gümüş renkteki modellerin çok daha fazla ön planda tutulduğu deri etek modelleri için renk konusunda da seçici olunması önemli.

Modeller arasında fırfırlar, fermuarlar, düğmeler, kemeler, tüller ile farklılığı yakalamak mümkün. Bu nedenle tercihinizi yaparken bu tip detayları göz önünde bulundurarak uygun bir şekilde kıyafetleri alabilirsiniz.

Kombin noktasında ise derinin ağır olması nedeniyle olabildiğince klasik seçimle yapılmalı. Deri etek üzerine en iyi gidecek kıyafetler arasında ise gömlekler ve bluzlar geliyor. Eğer hareketli ve bol bir deri etek giymeyecekseniz, tercihiniz her zaman için bol olmayan kıyafetlerden yana olmalı. Göbeği açık bırakacak trikolar dahi size bu konuda çok farklı bir hava katacaktır. BU nedenle seçiminiz için seçenekler oldukça fazla.

Deri Etek Modellerinde Renk Uyumu

Modeller kadar renk uyumu da kombinlerde önemli olduğundan dolayı deri eteklerinizin rengine göre diğer kıyafetlerinizin rengini ayarlamanız gerekiyor. Siyah rengin hakim olduğu eteklerde bu nedenle uyumu yakalamak oldukça kolay. Dilerseniz fuşya bir bluz dilerseniz de hardal rengi bir askılı ile kombin yapabilirsiniz. Ayakkabı ve aksesuar seçimlerini de yine uyumlu olacak şekilde seçmeniz halinde derinin şıklığı işte ya da arkadaşlarınızla gezerken kolayca yaşayabilirsiniz.

Siyah dışında ise mürdüm, haki, bordo gibi renklerin de tercih edilebileceği etek modellerinde, olabildiğince açık renklerle kombin yapmak gerekiyor. Siyak etek üzerine siyah bir triko, özellikle eteğin deri olması nedeniyle çok fazla dikkat çekmeyecek ve aynı zamanda eteğinizi de söndürecektir. Tül ya da dantel gibi özelliğe sahip kıyafetlerden ise deri etek tercih etmeniz halinde kesinlikle uzak durmalı, tercih etmemelisiniz. Tüm bu kriterler doğrultusunda yapacağınız kombinlerle derinin şıklığını yakalayabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.