Tshirt

Özellikle yaz aylarında vazgeçilmez giysilerimizin başında tshirt modelleri gelir. Renk ve model seçenekleri çok fazla olduğu için spor giyimde sıklıkla tercih edilir. Genç, yaşlı, çocuk, kadın erkek demeden herkesin dolabında bulunabilecek bir parçadır. Tişörtler, soğuk havalarda üzerine bir hırka veya ceketle,  sıcak havalarda tek parça olarak giyilebilir. Giysilere ayrı bir hava katar. Her insanın giyim tercihlerinde olmazsa olmazlardandır. En şık giyinen kişilerin dahi günün belli saatlerinde tercih edebileceği bir alternatiftir.

Tshirt Kombinleri

Kot pantolonlar, keten pantolonlar, her tür şortlar, spor tarz etekler, spor ayakkabılar, terliklerle rahatlıkla kombin edilebilir. Yazın sahillerde mayo üzerine rengarenk tshirtler insanlara ayrı bir güzellik katar. Her zevke her bütçeye hitap etmesi başka bir güzel özelliğidir. Penye, jarse, pamuklu kumaşlardan üretilmektedir. Üzeri işlemelileri, farklı kumaşlarla süslenmişleri, düğmelileri, bağcıklıları akla gelebilecek pek çok detaylarıyla göz doldururlar. Bir beyaz tshirt, bir jean pantolon, altında bot ve boyuna sarılan bir şalla harika bir unisex kombin oluşturulabilir. İnsanoğluna yapılmış en büyük iyiliklerden demek doğru olabilir. Herkesin dolabında abartısız en az 5 adet vardır.

Tshirt Çeşitleri

İlk olarak 1900’ lerin başlarında Amerikan Askerleri için, iç giyim olarak tasarlanmış ve daha sonra yaygınlaşarak dış giyime dönüştürülmüştür. Tshirt, hafif ve terletmeyen bir giysi olması sebebiyle  yaz ve bahar aylarında, özellikle tercih edilir. Gençlerin kız erkek ayırt etmeden en çok tercih ettikleri giysidir. Farklı yaka modelleri, desenleri, renk skalasının çeşitliliği thirtleri vazgeçilmez yapmaya devam edecektir.  Polo bu konuda, oldukça kaliteli, spor ve şıklığı bir arada yansıtan modelleriyle göz doldurmaktadır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.