Sonbahar/Kış 2019 Popüler Ayakkabı Modelleri

Kombinlerinizde başarılı olmak isteyen kadın ve erkekler için modanın takip edilmesi oldukça kritik. Zira böylece en iyi parçaları ve tarzları öğrenmek, buna göre bir dolap alışverişi yaparak kombin yapmak mümkün olacaktır. Bu konuda sorun yaşayan ya da kafasında karışıklık olan kişiler adına ise markaların yeni dönem koleksiyonları büyük bir ipucu sağlıyor. Eğer ayakkabı konusunda yeni bir tercih yapmak istiyorsanız, bu tercihinizi Sonbahar/Kış 2019 popüler ayakkabı modelleri doğrultusunda yaparak hem beğeneceğiniz bir ayakkabı bulabilir hem de bu ayakkabı ile modaya ayak uydurabilirsiniz.

Sonbahar/Kış 2019 Popüler Ayakkabı Modelleri Neler?

Sonbahar Kış döneminde girildiğinde ayakların soğuktan korunmasının yanı sıra yağmur gibi etkenlerde de seçilecek ayakkabıların yeterli korumayı sağlaması gerekecektir. Bu nedenle tercihlerinizde tarzınız ne olursa olsun mutlaka güvenilir, size sorun yaşatmayacak modelleri sunacak markalardan yana seçim yapmalısınız.

Kombat Bot

Kombat Bot

Yeni dönemde dikkat çeken ayakkabı modellerinden ilk; kombat bot. Hantal yapıları ile dikkat çeken bu botlarda koruyuculuk en üst seviyeye çekilmiş durumda. Bu nedenle özellikle soğuk bölgelerdeki kişiler için bot seçimlerinde mutlaka öncelik kombat botlarda olmalı. Parlak yapıları ile hem erkek hem de kadınlar için seçeneklerin olduğu bu bot modellerinde, beğeninizi kazanacak bir modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kare Burunlar

Kare Burunlar 

2018 yılında her ne kadar sivri burun ayakkabılar moda olsa da 2019 ile birlikte bu alanda bir değişiklik yaşanıyor. Eski yılların klasik tarzlarından birisi olan kare burunlar, sonbahar/kış 2019 popüler ayakkabı modelleri ile birlikte yeniden popüler durumda. Bu konuda ise özellikle kadınların şansı oldukça fazla. Zira tasarımcıların ve markaların büyük bir bölümü yeni dönem koleksiyonlarında bu modellere sıklıkla yer verdi.

Mary Jane

Mary Jane

Buster Brown adı verilen bir çizgi romandan günümüze uyarlanan ve karakterin adı ile anılan Marj Jane tarzı modeller, aradan geçen yılların ardından yeniden modada. Feminen tarzı ile dikkat çeken bu modellerde, kıyafet seçimi de çok kritik. Bu nedenle özel bir ilgi gerekiyor.

tarz

Yılan Derisi Tarz

Çantalardan alışkın olduğumuz yılan derisi tasarımlar, Sonbahar/Kış 2019 popüler ayakkabı modellerinde de yer alıyor. Farklı ve iddialı renklerle bezenmiş olan ayakkabılar, iddialı olmayı seven kadınları bekliyor. Eğer tercihlerinizde özgür olmak, farklılık ile şıklığı yakalamak varsa, bu tarzı da mutlaka denemelisiniz.

Birbirinden farklı ve iddialı modellerin yer aldığı sonbahar/kış 2019 popüler ayakkabı modelleri ile yeni bir moda dönemi sizleri bekliyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.