Şömineli İstanbul Dağ Evleri

İstanbul şehirleşmenin en büyük örneklerinden biridir. İnsanların İstanbul’da binaların ve betonarmelerin arasında bir kaçış noktası bulamaması, yeşil neredeyse hiç alan bulunmaması en büyük dezavantajlardan biri haline gelmiştir. Kafa dinlenecek, hafta sonunu ailesi ile baş başa geçirecek bir alan bulunması genel olarak İstanbul’un saklı cenneti Şile – Ağva tarafında mümkün olmaktadır. Hem doğayla iç içe hem de sakin bir bölge olan Ağva, pek çok bungalov ve kamp alanlarını içinde barındıran, İstanbul’un en şirin ilçelerinden biridir. İş ve yaşam stresinden uzaklaşmak ve doğayla bütünleşmek isteyen her İstanbullu ve diğer pek çok ilde yaşayan insanın durak merkezi halinde olan bir bölgedir.

Şile – Ağva 

Bu bölgede hayatın koşturmacasından sıkılmış pek çok insan için durup bir nefes almayı sağlayan pek çok şey bulunur. Bungalov evler, yeşilliğin sardığı bir çevre ve diğer bir yandan denizin ve Göksu Nehri’nin huzuru ile mükemmel bir kombinasyon hakimdir. Bunların yanı sıra bisiklet turları, ATV turları ve plajlarıyla da hem sizler hem de çocuklarınız için ideal bir dinlenme alanı olmaktadır.

Koza Bungalov

Şile’nin Sahilköy köyü, Büyük İskele bölgesinde bulunan Koza Bungalov, çadıra benzeyen mimarisi ve şirin bir görünümü ile daha bakarken bile iç ısıtan bir manzaraya sahiptir. 2 kişilik olarak tasarlanmış bu evler baş başa, özel bir tatil için biçilmiş kaftandır. Her evin arasındaki mesafe ise yeterli seviyelerde yapılmış, herhangi bir rahatsızlığa fırsat bırakılmamıştır. Özel araçlarınız için otoparkı ve evcil dostlarınız için de kendi bünyesinde bir alanı olması da diğer pek çok tatil otel ve motellerinden farkını ortaya koymaktadır. Kendi istediğiniz şekilde dışarıdan yiyecek içeceğinizi temin edebilir ya da isterseniz restaurantta yemeğinizi yiyebilirsiniz. Denize neredeyse sıfır olan bu evler, yaz ya da kış her türlü kalmaya ve dinlenmeye uygun bir seçimdir.

Ağva El Rio Motel

Sizlere şehrin sıkıcı kalabalığından uzaklaştırmak ve doğanın kucağında, sakin bir tatil geçirmeniz için tasarlanmış olan motel, bungalov tarzı ahşap bir mimariye sahiptir. Her türlü ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere dizayn edilmiş bungalovlar, rahatınızı sağlayacak her türlü detayı içinde barındırıyor. Odaların ise iki türlü manzara seçeneği bulunuyor. Bir kısmı dağ ve ormana bakan odalarken, bir kısmı da nehre bakan odalar olması seçim yapmanızı zorlaştıracak cinsten.

Tree Tops Park Otel

Bu otelin bungalov odalarını tercih etmeniz halinde doğayla iç içe bir huzura kavuşursunuz. Nehir kenarında güne kahvaltıyla başlamak ve diğer taraftan yeşilin onlarca tonunun bir arada olduğu patikalarda gezinmek sizlere İstanbul’da olduğunuzu unutturacaktır. Tesisin bünyesine dâhil yüzme havuzu, bar ve otopark hizmetleri ile de sizlere konforlu bir dinlenme süreci sunuyor. Bungalov içinde her türlü ihtiyacınıza cevap verecek donanım bulunuyor ve size sadece ortamın keyfini sürmek kalıyor.

Green Rivel Otel

Yine Ağva’da bulunan bu bungalov otel tesisi, sizlere hem nehir hem de göl manzarası sunarken, bir diğer taraftan da yeşilin pek çok tonuyla sizleri sarmalıyor. Bahçesinde bulunan fındık ağaçları ve orman patika alanları ile sizlere keyifli ve huzurlu bir tatilin garantisini sunuyor.

 

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.