Sizi İnce Gösterecek Stil Önerileri

Kadınlar için kıyafetlerin daha ile gösterilmesi her zaman için tercih edilir. Eğer özellikle bel bölgenizdeki fazlalıklar nedeniyle sorun yaşıyorsanız ve ince görünmek istiyorsanız sizi ince göstereceksin stil önerilerine göz atmalısınız.

Sizi İnce Gösterecek Stil Önerileri

Kemersiz Asla!

İnce görünmek isteyen kadınların öncelikli olarak tercih etmesi gereken aksesuar kemer. Bel bölgesini saracak olan bu kemer sayesinde hem bel bölgesine kamuflaj yapabilir hem de dikkatlerin kemere çekilmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kemer bel bölgesinde toparlanma yapacağı için daha ince bir bele sahip olmanız da böylece mümkün olur.

Renkleri Kullanın 

Daha ince görünmek isteyen kadınların ilk tercihi siyah renk olsa da daha farklı görünmek ve dikkati dağıtmak adına renkli kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Özellikle renk blokları olarak tasarımı yapılan bu modeller, kuşkusuz sizin için çok daha uygun ve eşsiz bir seçim olacaktır. Bu tür elbiseleri incelemek isteyen kişiler panel elbise modellerine mutlaka göz atmalı.

Kalem Etekler 

Etek giymek ve aynı zamanda ince görünmek isteyenler içinse öncelikli olarak tercih edilmesi gerekenler kalem etekler. Kalem etek aynı zamanda ince bir  görünümde size destek sağlayacaktır. Üstelik stiletto gibi ayakkabılarla kombinlenmesi halinde şıklığı kolayca yakalayabilirsiniz.

Yüksek Bel Seçim 

Yüksel bel kıyafetleri tercih etmeniz sizi daha uzun gösterecektir. Üstelik bu sayede bel bölgesinin toparlanmasını da sağlayabilirsiniz. Çok kısa olmayan kadınlar, topuklu ayakkabılarla da bu kombini destekleyebilir.

Anvelop

Elbiselerde Anvelop

Elbise giymeyi isteyenler ise tercihlerini anvelop tarzdan yana yapabilir. Bu kıyafetlerin ana noktası, bel bölgesindeki hareketlilik ile beli gizlemesi. Aynı zamanda göğüs bölgesinde zaman zaman çok derin olabilen dekolteler de yine tüm dikkati bu bölgeye çekecektir.

Yaz Döneminde Küçük Dokunuşlar

Yazın en çok tercih edilen kıyafetlerinden olan tişörtler için biraz uzun modelleri seçebilirsiniz. Son dönemlerde çok moda olan önden bağlama sayesinde, tişörtlerinizi çok daha güzel gösterebilir, yine fazlalıklarınızı gizleyebilirsiniz.

Dikey Çizgiler

Kıyafetlerde, özellikle kilo sorunu yaşayanlar mutlaka dikey çizgileri tercih etmeli. Yatay çizgiler, mevcut sorunları ön plana çıkarabileceği gibi dikey çizgiler tam ters bir etki yapacaktır.

Kurtarıcı Siyah 

Bir klasik olsa da siyah, hala tercih edebileceğiniz bir kurtarıcı durumunda. Üstelik kombinde tamamen siyah bir seçim yapmanız, sizin için inceliği kolayca sağlayacaktır.

Ceketlere Şans Verin

İnce görünmek isteyenler için son öneri ise ceketler. Ceket, çoğu kadının tercih etmediği bir parça olsa da ceketlerle şık olmanın yanı sıra göğüs ve karın bölgesini arka plana atabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.