Pantolon

Pantolon
Pantolon

En muhteşem tasarım pantolon çeşitleri

Rahat ve kullanışlı olduğu sürece her zaman hayatlarımızın önemli birer parçası olan pantolon doğru seçilmediği müddetçe bütün günü işkence altında geçirmeye neden oluyor. İşte bu tür sıkıntılar yaşamamak için doğru pantolon seçimi için dikkat edilmesi gereken noktalar…

 

Pantolon
Pantolon

Her tarza uygun pantolon…

Sezonun modası ne olursa olsun herkesin dolabında pantolonlar bir vazgeçilmez. Vücudunuza yakışan doğru pantolonu bulmaksa işte tam da bu yüzden çok önemli. Doğru pantolonu seçtiğinizde daha zayıf, daha uzun, daha kıvrımlı, kısacası daha güzel görünebilirsiniz. Vücut şeklinizi iyi tanıyor ve biliyorsanız, sizin içim mükemmel olan pantolonu bulmak an meselesi! Yazının devamını okuyun yeter!

Pantolon, sezonun modası ne olursa olsun herkesin dolabında bir mihenk taşı, bir vazgeçilmez. Vücudunuza yakışan doğru pantolonu bulmaksa işte tam da bu yüzden çok önemli. Vücut şeklinizi iyi tanıyor ve biliyorsanız, sizin içim mükemmel olan pantolonu bulmak an meselesi . Üst bölgesi dar ve ince, alt bölgesi ile geniş ve kalındır. Küçük göğüslere, incecik bir bele, belirgin bel kıvrımlarına, geniş kalça ve basenlere sahiptirler. Eğer siz de bir armutsanız, boru paça ve koyu renk pantolonlar tam sizlik. Kesinlikle kaçınmanız gereken modeller ise havuç pantolon ve renkli ya da desenli pantolonlar. Renk ve desen doğal olarak dikkati toplayacağından bunu alt değil üst bölgenize saklamanızı öneririm. Mesela koyu renk boru paça bir jean üzerine cıvıl cıvıl renk ve desenlerle dolu bir bluz veya büyük kolyeler, küpeler ile dikkati üst bölgeye yoğunlaştırın. Ayrıca yüksek bel de kalçayı daha geniş gösterdiğinden, düşük bel pantolonları tercih edin. En büyük kurtarıcınız olan topuklu ayakkabıları da atlamayın. Pantolonunuzun altına mümkünse topuklu ayakkabı giyin, böylelikle bacaklarınız daha uzun ve ince, kalçanız da daha kalkık görünsün.

 

Önceki İçerikModa
Sonraki İçerikTakım elbise
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.