Pantolon Modelleri

Bel kısmından aşağı ayak bileklerine kadar uzanan, iki bacak için iki ayrı bölüm bulunan kıyafete pantolon denilir. Pantolon modelleri, her mevsime ve her sezonun trendine göre değişiklik gösterir. Erkeklerin pantolonlarında farklı kalıplar vardır. Regular, rahat bir kalıptır. Slim, dar kesim olup Ex.slim ise çok dar olan kalıplardır. Straight ise yukarıdan aşağı düz inen pantolon kalıplarıdır. Kişiler rahatlıklarını ve şıklığını düşünerek en uygun kalıbı seçmelidir. Ayrıca bedene uygun olması da rahatlık açısından önem arz etmektedir.Son dönemlerde moda olan pantolonlar arasından beğendiklerinizi deneyip stilinize yeni parçalar katabilirsiniz.

Kumaşlarıyla Pantolon Modelleri

Temelde pantolonlar yün ve pamuk karışımlı kumaşlardan üretilir. Tamamen yün veya pamuklu kumaştan üretilmez. %100 yün veya pamuk uzun süreli kullanıma uygun olmadığı gibi çok çabuk kırışır. Pamuk veya yün polyester, viskon,polibütilen veya elastan gibi maddelerle karıştırılarak kullanımının daha rahat ve konforlu olması sağlanır.

Desenli ve Düz Pantolonlar

Baylar, pantolon modelleri arasında genellikle düz renklileri seçerler. Desenli veya kareli modelleri daha özgün tarzı bulunanlar tercih eder. Pantolonlar, erkeklerin cüzdanını veya parasını taşıdıkları giysidir. Bundan dolayı cep önemlidir. Yandaki iki cep bütün pantolonlarda bulunur. Fakat 5 cep olan pantolon modelleri de vardır. Kot pantolonlarda genellikle 5 cep vardır. Erkek pantolon modelleri için siteyi ziyaret edebilir ve buradaki modellerden zevkinize ve bedeninize uygun olanları inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.