Moda

set of stylish fashion dress forms, vector illustration

MODA

Kadınlar her zaman güzel görünmek ve güzel olanı giymek isterler. Bu sezon kadın takım elbise modeli olan Bold takımlar moda dergilerine kapak oldu. Bold takımlar ya parlak renkli ya da baskı desenli olarak karşımıza çıkıyor. Bold takım elbise giyerek kadın şıklığını gerçek anlamda görünüşünüzle ispat edebilirisiniz. 2016 ilkbahar – yaz koleksiyonuna açık omuzlu bluz ve elbiseler damgasını vurdu. Tabi 70’li yıllarda ki modanın 2016 koleksiyonuna taşındığı da göz ardı edilemez. Genellikle bu yıl sület ve püsküllü parçalar çok moda.

set of stylish fashion dress forms, vector illustration
set of stylish fashion dress forms, vector illustration

2016 yılında vulan detaylı birçok kıyafet tasarımı yapılmıştır. Bu yıl vulan detaylı kısa elbiseler yankı uyandıracak gibi görünüyor. Fırfır detayı yeniden moda dergilerinde ki yerini aldı. Fırfır etekli kısa veya uzun elbiseleri dolabınıza bulundurabilirsiniz. Zira bu yaz fırfır detayını birçok parçada görebilmeniz mümkün hale gelmiştir. Fiyonk bu yaz yine moda fakat bu yıl ki fiyonkların farklı detaylı tasarımı trend bir ürün olmasına ön ayak olacaktır. Bu yıl moda olan fiyonklar tatlı renkli büyük fiyonklar olarak görülmektedir.

Ayrıca dolabınızda maxi boy etek veya elbise bulundurmanız modaya uymanıza yardımcı olacaktır. Çünkü bu yaz maxi boy etek veya elbiseleri hiç şüphesiz ki çok göreceksiniz. Yandan yırtmaçlı elbiseler hala dolabınızda duruyorsa sakın atmayı düşünmeyin. 2016’nın bahar modasında yan yırtmaçlı elbise ve eteklere oldukça fazla yer verilmiştir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.