Mayo

Mayo
Mayo

En güzel ama korkulu zaman geldi…

Tatil zamanı geldi çattı. Hanımlar her sene olduğu gibi yine bikini mayo seçiminde kararsız kalacaklar. Eğer vücudunuzu iyi tanımıyorsanız, burada vereceğimiz ipuçları ile kusurlarınızı gizleyebilir, seçimini ona göre yapabilirsiniz.

 

Mayo
Mayo

 

Seçimde size yardımcı olalım…

Beliniz vücudunuza göre kalınsa, ince göstermek için koyu renk tercih etmeli ve bikini yerine mayo giymelisiniz. Verev desenler belinizi olduğundan ince gösterecektir.  Drapeli mayolarda belinizin daha ince görünmesine yardımcı olurlar. Yan tarafları delikli mayolar sizi daha ince gösterecektir.

Kesinlikle üçgen kesimli mayo ve bikinilerden uzak durmalısınız. Bu hem büyük gösterecek, hem de kenarlardan taşacaktır. Bikininizin üstü kapalı olursa bu göğüslerinizi toparlar ve daha küçük gösterir. Kruvaze kesimleri deneyin ve iri desenlerden uzak durun. Göğüslerim daha büyük görünsün diyorsanız, boyundan bağlı modelleri deneyin. Her tip model küçük göğüslü hanımlara yakışacaktır. Ama dolgun görünsün diyorsanız iri desenler tercih etmelisiniz. Geometrik desenlerde iri görünmesini sağlayacaktır. Küçük göğüslü kadınlar, hemen hemen hangi modeli beğenirlerse giyebilirler. Son yıllarda yeniden çok moda olan boyundan bağlamalı üçgen ve straplez bikinileri rahatlıkla giyebilirler.  Ancak göğüsleriniz normalden bir hayli küçükse, içi dolgulu, push-up’lı sutyenleri, balenli ve süngerli modelleri tercih etmelisiniz.

Kalça ve baldırlarınız çok geniş ve yağlı ise, küçük göstermek için koyu renk alt ve açık renk üst seçin. Bu dengeleyecektir. Çok üçgen modellerden uzak durun. Bu çirkin bir görüntü de sergileyecektir. Siyahtan vazgeçmeyin. Kısa gövde bacak boyunuzu uzun gösterir. Ama mayonuz ıslandığı zaman bunun tam terside olabilir. Bu nedenle 2 parçalı mayoları tercih edin. Alt tarafta ince çizgilerin olduğu modellerde uygundur.

 

Önceki İçerikKravat
Sonraki İçerikModa
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.