Kış Trendinde Son Nokta

2019- 2020 kış trendleri şahane kreasyonlarla tanıtılmaya başlandı. Ünlü moda markaları, ünlü tasarımcılar ve tekstil üreticiler, yaz sıcaklarının yaşandığı günlerde kış sezonu hazırlıklarına başladı. Yepyeni desenler, sıcacık renkler ve çok özel tasarımlarla 2020 kış trendleri beğeni kazanıyor.

Saç tasarımları, makyaj trendleri ve kıyafet kombinlerinde yeniliklere bol bol yer veriliyor.

2020 Kış Trendlerinde Saç Modelleri

Uzun saçların modası hiçbir zaman geçmiyor. Kadınsılığı ön plana çıkarmayı hedefleyen tasarımcılar, doğallığın esasen saç tellerinden yansıyan bir güzellik unsuru olduğunu keşfetmiş gibiler. 2019- 2020 saç trendleri renkli saçların daha natürel forma dönmesini sağlayacak.

Sıcak kumrallar ve aralıklı ışıltılar, kış trendi saç renkleri arasında yer alıyor. Ombre, balyaj, röfle gibi kesin ve net görüntü veren saçlar yeni sezonda demodeler arasında. Gölge boyamalara yepyeni çalışma kazandıran ışıltılı renklendirme uygulamaları, zemin saç renginin daha sıcak yansımasını sağlıyor. Beyaz saç teli çok olanlar, bu konuda avantajlı. Düz boya renkleriyle doğal yoldan ışıltılar edinebilirsiniz.

2020 Kış Trendlerin Makyaj Modelleri

Hep yaz aylarında kullanılan bronz tonlar, yeni sezonda beyaz kar tanelerine ışıltı katacak nitelikte. Özellikle soğukta rengi solan dudaklar için oldukça cazip makyaj trendleri uygulanıyor. Siyah rimeller yerine kahve ve bronz rimellerin kullanılacağı kış sezonunda, alabildiğine bronz ve metalik allıklar çok moda.

2020 Kış Trendlerinde Favori Renkler

Ceylanlardan ilham alan tasarımcılar, sahte kürk modasına çok cazip ürünler tasarlıyor. Stella McCartney tasarımı bronz kürkler, sezona damgasını vuracak modeller arasında yer alıyor. Anthony Vaccarello imzalı Saint Laurent paltolar, Paris Moda Haftasında beğeni toplayan şık ürünler arasında.

Zarif, güçlü ve kadınsı çizgilerle tasarlanan 2019-2020 kış kreasyonları krem tonları ve ceylan renkleriyle tasarlanıyor. Ekose detaylı, asimetrik desenli çok sayıda kombin olsa da sade renkler yeni sezonun öne çıkan parçaları arasında.

Omuz detaylarının öne çıktığı kış trendlerinde güçlü kesimler ve geniş- dik açılı omuzlar ekstra dişilik katıyor.

Trendlerde Bal Peteği

Ünlü moda markalarının sonbahar/ kış kreasyonlarında tatlı bir detay dikkat çekiyor. Genellikle yırtıcı hayvanlar, vahşi hayvanların modaya uyarlanması yeni sezonda biraz daha değişiyor. Leopar deseni, zebra ve yılan derisi gibi desenler artık kullanılmıyor.

Bal petek baskılı kreasyonlarıyla seksi formüller sunan tasarımcılar, kıyafetlerin alt mesajında muazzam bir tatlılık sunuyor. Ceylan renkleri, bal petekleri ve kelebeklerin muhteşem desen renkleriyle süsleyen kış trendleri, kadınların güçlü ve yırtıcı imajından sıyrılıp, tatlı ve sempatik forma bürünmesini sağlıyor. Üstelik tüm bu sempatik detaylar muazzam bir dişilikle sunuluyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.