Kış Düğünleri İçin Stil Önerileri

Kış aylarına girilmeye başlanması ile birlikte kış düğünleri için farklı tarzlar ön plana çıkmaya başladı. Özellikle sizin için çok önemli bir düğüne katılmanız gerekiyorsa kış düğünleri için stil önerilerine mutlaka göz atmalısınız. Mevcut hava koşulları nedeniyle her ne kadar seçim yapmak, özellikle kadınları zorlasa da basit birkaç noktaya dikkat ederek seçimlerinizin çok daha doğru olmasını sağlayabilirsiniz.

Davet ya da düğün gibi etkinlikler kişilere özel bir şekilde hazırlanmasını gerektirir. Bu nedenle de kullanılacak aksesuarlardan tercih edilecek kıyafetler kadar her birinde özel bir şekilde düşünülmesi ve uygun bir kombin yaratılması gerekecektir. Kış düğünleri için stil önerileri dahilinde ise farklı kombinleri ve kıyafet önerileri öğrenerek daha doğru başarılı bir tercih yapabilirsiniz.

kadife

Kadife

Kadife giyilmesi zor kumaş türlerinden birisidir. Fakat doğru bir kıyafet ile tercih edilmesi halde düğün ya da özel gecelerinizde sizin oldukça dikkat çekmenizi sağlar. Renk olarak ise özellikle bordo ya da kırmızı gibi iddialı renkleri tercih etmeniz önerilir. Aksesuarlarda da mutlaka desteklenmelidir.

siyah

Kurtarıcı Siyah 

Özellikle bölgesel sorunları olan kişiler için kuşkusuz siyah her zaman tercih edilebilecek alternatifler arasında. Zira siyah renginin kapatıcı olma özelliği, sizin için tam anlamıyla daha ince bir görünüm elde edilmesini sağlar. Farklı siyah elbiseler yine düğünlerde tercih edebileceğiniz kıyafetler arasında yer alıyor.

puskül

Püsküllü Elbiseler

Bu dönemin en moda kıyafetlerinden bir tanesi olan püsküllü elbiseler, yine bu dönemde tercih edilebilir. Püsküllü elbiselerin en önemli avantajı siyah gibi kurtarıcı ve kapatıcı olması. Öyle ki püskülleri ile üzerinizde kabartı yaratan bu kıyafetler, sizin için özellikle göbek bölgesindeki fazlalıklarınızı kapatacaktır.

kış-stili-nasıl-tarz-yaratırım

Siyah ve Beyaz uyumu 

Şık olmak isteyenler tarafından tercih edilebilecek bu alternatifte ise siyah ve beyazın birbiriyle olan uyumu sizi oldukça şık gösterecektir. Kemer, çanta ve ayakkabı uyumu da mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Yeni dönemde bu tip kıyafetler düğünlerde ön plana çıkacak. Düğünler için yapacağınız hazırlıklarda bu tip yenilikleri göz önünde bulundurmalı, mutlaka doğru kombinler vev ücudunuz ile uyumlu kıyafetleri tercih etmelisiniz.

Düğünlerde aynı zamanda tarz olarak yine makyajınızda olabildiğince sade, fakat bir o kadar etkileyici kıyafetler ile denemeniz sizin için çok daha uygun olacaktır. Zira kıyafetiniz ile uyumlu olması gereken makyajınızın çok abartı bir kıyafet üzerine abartı bir makyaj, size iyi bir görünüm sağlamaz. Bunun yerine kıyafet ve makyaj arasında da bu tip bir uyumu mutlaka yakalamalı ve dengelemelisiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.