Keratin Bakım Nasıl Olur?

Keratin, saçlar için en önemli malzemelerden biridir. Saçların çevresel faktörlerden dolayı yıpranmasını engeller ve daha sağlıklı bir hale getirir. Bu düzenli olarak yapılan, keratin bakım ile mümkün olabilir.  Bu bakım şekli hem profesyonel olarak yapılabilir hem de evde yapılabilir.

Keratin bakım yapılarak, saçlar daha canlı ve parlak görünebilir. Aynı zaman da onarılmış olur. Saçlara kaybettiği nemi tekrar kazandırdığı için, kopma ve dökülme gibi problemler yaşanmaz. Özellikle çok fazla işleme maruz kalan saçlar için, en uygun bakım yöntemidir.

Keratin Bakım Nasıl Yapılıyor?

Keratin bakım yapımı genel de kuaförler tarafından yapılsa da artık evde de yapılabilen bir işlemdir. Keratin bakım adı altında birçok marka ürün satışı olsa da hepsi orijinal ürünler değildir. Bu yüzden, seçim yapılırken, çok dikkatli olunmalıdır. Genel olarak içeriği temiz ve bu konuda adı duyulmuş markalar seçilmelidir. Bunun dışında alınan ürünlerden bir keratin bakım faydası sağlanamaz.

Keratin bakımı yapılırken, saçlar temiz olmalı, ayrıca ıslak olmamalıdır. Hem köklere hem de uçlara uygulanması gerekir. Bekleme süresi önemli bir detaydır.  https://www.tahtatarak.com/keratin-bakimi sitesinden güvenilir olarak alışveriş yapabilir, orijinal ürünler alabilirsiniz.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.