Kalem Elbise ile Yapabileceğiniz 5 Kombin

Kalem elbise, özellikle fit bir vücuda sahip olan kadınlar tarafından tercih edilebilecek en iyi ve iddialı kıyafetlerden birisi durumunda.  Bu tarz giyinmeyi seven kadınlar, kalem elbise ile yapabileceği farklı kombinler sayesinde her zaman şık ve dikkat çekici görünmeyi sağlayabilir.

Tercih edilecek kalem elbiselerde özellikle vücut hatlarına dikkat edilmeli. Yanlış formlarda kıyafetler giymek, kadınların kötü bir görünüme sebebiyet vermesine neden olacağından dolayı bu konuda sorun yaşanabilir. Fakat daha iddialı ve vücut proporsiyonu ile tam uyumlu bir kalem elbise kuşkusuz sizi hem çekici hem de güzel gösterecektir.

Kalem Elbise İle Rahatlık!

Kalem elbiseler tüm vücudu sardığı için aynı zamanda farklı bir kıyafet uyumu yakalamanız zorunluluğu da bulunuyor. Bu tür kıyafetlerde öncelikli olarak doğru bir modeli tercih etmeniz gerekiyor.  Böylece şık ve rahat bir kıyafet tercihi ile günlük yaşamda dahi büyük bir kolaylık yaşayabilirsiniz.

Kalem elbiselerde uyum yakalamak önemli olsa da özellikle tercihlerde büyük bedenler tarafından çok daha dikkat edilmeli. Büyük bir göğüs bölümüne sahip olan kadınlarda, kalem elbiseler çok daha kötü bir görünüm yaratması söz konusu olabilir. Bu tip handikapları ortadan kaldırmak adına ise yapılması gereken tek şey vücut ile tamamen uyumlu bir modeli tercih etmek.

Kalem Elbise ile Yapabileceğiniz 5 Kombin

Siyah Dantelli Modeller

Özellikle siyah rengi tercih ederek daha zayıf bir görünüm elde edebilir ve aynı zamanda vücudumuzdaki sorunlu bölgelerin de tamamen saklanmasını sağlayabilirsiniz.  Bu bakımdan yer yer danteller ile işlenmiş ve görünümde sizi çok şık gösterecek siyah bir kalem elbise, ilk tercihiniz olabilir. Siyah kalem elbise ile birlikte tamamen siyahın uyumunu yakalayabileceğiniz siyah stiletto ayakkabılar ya da siyah ile uyumlu olabilecek diğer modelleri de yine değerlendirebilirsiniz.

Sırt Dekolteli Elbise

Kalem elbiselerde dekolte, özellikle sırt bölgesinde sizi çok daha farklı gösterecektir.  Bu bakımdan kaliteli bir kumaştan üretilen bir kalem elbiseyi tercih ederek sırt bölgesinde yapacağınız özel dokunuşlarla, çekici ve ilgi gören bir kombin yaratmanız oldukça kolay. Bu tip bir model ile sırt bölgenizi ön plana çıkarabileceğiniz gibi farklı kolyeler ve çanta gibi aksesuarlar ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Tek Omuzu Açık Model

Tercih edebileceğiniz bir diğer kalem elbise ise tek omuzu açık saten tarz kıyafetler.  Özellikle yeni dönemin iddialı renklerinden seçeceğiniz bu kıyafetler, sizi çok güzel gösterecek ve aynı zamanda tek omuzumuzda yarattığınız hareketlilik sizi çekici kılmak için yeterli olacaktır.  Bu kıyafetler ile elinizde küçük bir çanta ve saat ile kombinizi tamamlayabilirsiniz.

Yırtmaçlı Modeller

Kalem elbiselerde yırtmaçlı modeller ise özellikle açık giyinmeyi seven kadınlar için öncelikli olarak değerlendirilmelidir. Bu tarz kıyafetlerde sırt ve omuz bölgesinde yakalanacak hareketlilik ile birlikte bacak bölgesindeki yırtmaç kişilerin çekiciliğini tamamen ortaya çıkaracaktır.  Çok fazla aksesuara ihtiyacınızın olmayacağı bu tip iddialı kıyafetler ile tamamen siz ön planda olacaksınız.  İddialı olmayı seven kadınlar için kalem elbise kombinlerinde bu modelleri öncelikli olarak değerlendirilebilir.

Siyah Çapraz Model

Son dönemlerde oldukça popüler durumda olan yan çapraz tasarımlarda, yine kalem elbiseler için tercih edilebilir. Siyah beyaz gibi farklı renklerin uyumunun yakalanabileceği bu kıyafetlerde, yine kıyafetteki renkle uyum gösterecek ayakkabı ve çantalar ile güzel görünme fırsatını yakalayabilirsiniz.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.