Kadınların Vazgeçemeyeceği 2014 Modası

Modanın Yeri
Modanın Yeri

Bu yaz yeni moda, olarak minimalist akımdan etkilenecek, 40’lı ve 50’li yılların tonlarına sahip çıkacak, 70’li yılların tayyörleriyle romantik bir havaya bürünecek ya da spor kıyafetlerimizle şık olmayı kovalayacağız.

Modanın Yeri
Modanın Yeri

Sanat akımlarını, etnik desenleri, çizgileri, 3D süslemeleri, çiçekleri ve püskülleri kıyafetlerimize taşıyacak ve mutlaka bol pantolon, kısa bir üst ve sweatshirt edineceğiz.

Biraz karmaşık gibi geldi ama yaz trendleri her zevke uyan temaları barındırıyor. Hepsini uygulamaya kalmak yerine sizin için en uygunlarını seçip deneyin.

Bu Yaz Deseni Bol Renkleri Canlı Etkisi Parlak Bir Sezon Olacak

Bu sene yaz modasında dikkat çeken renkler daha çok güneşin sıcaklığını yansıtacak biçimde hayatımızı renklendirmeye devam ediyor. Bu yaza damgasını vuran renkler pastel tonları. Pudra pembesi, mint yeşili, kanarya sarısı buluzlarda ve nötr renkler elbiseler de revaçta.

Özellikle turuncu ve narçiçeği renkleri kıştan bu yana çokça tercih ediliyor. Lame, dore gibi metalik tonlarsa çanta ayakkabı gibi aksesuarların yanı sıra giyimlerin detaylarında dikkat çekiyor. Parlak orkide ve kobalt mavisi de bu yaz döneminde damgasını vuran renkler arasında. Nude rengi yani ten rengi, beyaz, kum rengi de bu yaz çok tercih edilecek.

Hafif uçuşan kumaşlarda soft tonları görebilmek mümkün. Tropikal çiçek desenleri ve kumaşlarda taş detayları yine vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Siyah beyaz kombinasyonu her mevsim olduğu gibi bu yazın da klasik trendleri arasında.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.