Kadın ve erkek modası çizgileri

kadın modası

kadın modasıKadın ve erkek modası çizgileri

Yeni trendler kadın ve erkeğin vazgeçemeyeceği yeniliklerdir. Çok sık kıyafet değiştiren gerek kadın olsun gerek erkek, sıklık ile yeni trendler bekleyişi içinde olurlar. Buna ayak uydurmak onlar için çok önemlidir. Bu yüzden bu trendleri takip etmek için mağazaları ayakları şişene kadar dolaşmaktan da çekinmezler.

Erkek Modasında Değişkenler

Erkek modası ise bu konuda çok sık çizgi değiştirir. İşinde başarılı erkekler bunu takip etmeyi çok önemserler. Çünkü inanırlar ki iyi giyinen erkek işinde başarılı olan erkek olarak görülür. Bunu bir statü olarak kabul eder.

Oysa bu bir derecede kabul gören bir durum olarak değerlendirilebilir. Belli bir noktada belki bazı ortamlar bunu gerektiriyor olabilir. Ama bazen belli ortamlar ise bu denli pahalı kıyafetler içinde ortalıkta salınarak gezinenler için iyi bir ortam olmayabilir de. İyi giyinmek ve güzel görünmek her zaman moda giyinmek anlamını taşımaz. Genellikle erkek takımları klasik modeller içerdiği içinde bunun dışına çıkıldığı noktada iyi bir görüntü ortaya çıkmaz.

İlle de takım elbise giymek gerekmez. Bazen şık ceketler ile yapılan kombineler takım elbiselerden çok daha iyi bir görüntü de verir. Bu yüzden şık ceketler ile kendinize bir tarz belirleyebilirsiniz. Bu sizin toplum içinde farklı görünmenizi de sağlar. Çünkü erkeklerin çok büyük bir bölümü takım elbiseyi tercih ettiği için siz şık ceketler ile farkınızı hissettireceksiniz. Bunu kışlık moda takımları ile de uygulayabilirsiniz. Kış takım kıyafetleri içinde çok hoş görünen yün ceketler size hoş bir görüntü sağlar. Birde onu iyi bir yün pantolon ile tamamlarsanız herkesin gözü sizde olacaktır. Bütün hafta bu tür kıyafetlerden sıkıldı iseniz hafta sonu hırka modelleri ile de değişiklik sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.