Kadın Modası

KENDİNİZİN MODA EKOLÜ OLUN!

Kış sezonunun kapanması ve baharın yeni ara yüzü ve mevsim değişiklerinin de etkisiyle sonunda sezonun açılışı yapıldı ve bahar – yaz kadın modası trendleri şekillenmeye başladı bile…

Her sene değişen moda trendleri ile birlikte, akımın peşinden gitmek uğruna giyilen kıyafet ve kullanılan renklerin her zaman kendinize uygun olabileceği konusunda hataya düşmeyin!

Bazen senenin gerektirdiği modayı takip ederken, kendinize yakışan kıyafeti ve rengi atlamanın da yanlış olabileceğini ve modanın gereği olarak yaradılış özelliğinizden dolayı, yakışmayan kıyafet ve aksesuarlar ile hoş olmayan görünümlerin çıkabileceğini unutmayın!

Beden yapısı, ruh dengesi ve ten olarak, her insanın farklı özellikler taşıdığını varsayarsak, sabit belirlenmiş bir ekolün peşinden, körü körüne gitmek yanlış olacaktır.

Her insanın modayı ucundan yakalaması ve buna göre de kendi modasını yaratması gerektiği düşünülmeli ve bu duruma göre hareket etmelidir.

BU SENENİN BAHAR VE YAZ MODASI

Bu senenin yeni trendleri arasında uçuk renklerin hâkim olduğu ve yıllar geçtikçe daha da sokaklaşan modayı bu sene tam anlamıyla görmek mümkün olacağını söyleyebilirim.

Sokak modası diye adlandırılan bu senenin bahar ve yaz kreasyonunu, kış aylarında yukarıdan aşağı kırmızı olmak yer almışken, baharın gelmesi ile birlikte beyaz rengine yerine bıraktı. Cesaretli ve kendine güvenen her bayanın tercihleri arasına, baştan aşağı beyazlara bürünmek olduğunu ve ayrıca neon renklerinde yer alacağının haberini şimdiden verelim.

Birkaç sezondur hayatımızın parçası haline gelen Peplum kesim kıyafetlerin de bu sene tam anlamıyla sezona hakim ve asimetrik kesimlerin revaçta olacağı bir yıl geçireceğiz.

Çeşit çeşit desenlerin de kıyafetlerimizde; hayvan, çiçek ve tropikal olarak yer alacağını bilmek, bu senenin ne kadar da renkli ve ruha canlılık veren bir akımın habercisi olduğunu işaret ediyor.

Şimdiden bu senenin modası olan trendleri takip etmek ve incelemek için https://www.moda-sitesi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.