İzmir’deki En İyi Düğün Mekânları

Her yıl milyonlarca kişinin dünya evine girmek için düğün organizasyonlarını farklı planlar doğrultusunda yaptığı görülmektedir. Hayatımızın bu unutulmaz gecesinin büyük parçası olan seçeceğimiz mekânlar ise oldukça büyük öneme sahiptirler. Yapacak olduğumuz mekân tercihleri unutulmaz gecenin daha eğlenceli ve kaliteli geçmesinde büyük pay sahipleridirler.
Glorıa Garden

Gloria Garden İzmir’de 800 kişilik kapasitesi ile orijinal çim üzerinde kır düğünü organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır. Profesyonel ekibi sayesinde yemekli düğünlerinizde masal gibi bir gece geçirmenize yardımcı olmaktadır. Ulaşımı oldukça kolay olan Gloria Garden İzmir Balçova’da bulunmaktadır.

800 kişilik bahçesinin yanı sıra 200 kişilik kapalı alanı da sahiptir. Ücretsiz otoparka sahip olan Gloria Garden Gelin ve damada özel hazırlanma odası, Bebek bakım odaları, ibadet için mescit gibi alanlarla hizmet vermektedir. Mekân süsleme işleri ise sizler ile ortak karar alındıktan sonra hayalinizdeki ortam oluşturulacaktır. Bu unutulmaz gece de mağdur olmamanız için her dakika Gloria Garden sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Mygarden

Değerli dostlarınız ve akrabalarınız ile eşsiz bir gece geçirmek istiyorsanız İzmir’de MyGarden sizlere VIP tadında en kaliteli hizmeti vermektedir. Yaklaşık 6 dönüm üzerine kurulu 1 yüzme havuzu, 150 kişi kapalı alan kapasitesi, mükemmel doğa manzarası, birbirinden farklı meyve ağaçlarının kattı ambiyans, havuz başında 400 kişi kapasitesi, barbekü alanları, 3 tane hazırlanma odası ile hayal ettiği tüm özellikleri bulunmaktadır.

MyGarden İzmir Yakaköy’de hizmet vermektedir. Ulaşımı ise oldukça basit olup profesyonel ekibi ile sizlerin unutulmaz gecenizde her dakika ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet vermektedir.

Palmpark

Açık alanları, profesyonel ekibi ve uygun fiyatları ile ön plana çıkan Palmpark İzmir’de kaliteli bir organizasyon hizmeti vermektedir.2018 yılında açılmış olup yaklaşık 1000 kişilik kapasiteye sahiptir. Kır düğünleri ve kapalı salonları mevcuttur. Kır düğünlerinde ise zaten etrafı orman ile çevrili olan mekân birbirinden renkli çiçek süslemeleri ile mükemmel bir ortam yaratmaktadır.

Farklı masa seçenekleri ve seçtiğiniz masa ve sandalye çeşitlerini ortama en uygun şekilde süsleyip gecenizi daha da güzelleştirmektedir. Yemekli organizasyonlarda ise profesyonel ve güler yüzlü ekibi sayesinde kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Palmpark tamamen sizi düşünen ve unutulmaz gecenizi daha unutulmaz kılmak için tüm hizmetleri en kaliteli şekilde vermektedir.

Altın Yunus / Terma Otel

Yeni bir hayata girerken Altın Yunus’un en çok dikkat çeken yanı çiftleri ilk yılında ücretsiz yemek organizasyonu düzenlemesidir. Bir otel içerisinde bulunan, kapalı ve açık ortamda ( sahil ) yapılacak olan düğünlerde balayı paketi de oluşturan mekan birbirinden farklı sürprizler ve organizasyonlar ile çiftlere unutulmaz anlar yaşatıyor. Balayı odanızı güller ile süsleyen otel birbirinden çeşit meyve ve odanıza özel hazırlanmış bir kahvaltı vermektedir.

Davetlilere farklı ikramlarda bulunan Altın Yunus en özel pastaları da ikram olarak vermektedir. Kapalı alanı 1000 kişi, açık marina konsepti 1000 kişi, Kokteyl kapasitesi 2000 kişi, otopark kapasitesi 500 araç olmaktadır. Tüm hastalar düşünülmüş olup hastalara özel de menü oluşturulmaktadır. Özel çimlerin üzerinde veya kumların üzerinde yeni bir hayata ‘EVET’ demek isteyenler için en iyi mekânlardan bir tanesidir Altın Yunus.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.