İstanbul’daki En İyi Düğün Mekânları

İstanbul düğün mekânı yönünden son derece zengin bir şehirdir. Burada herkes kendi bütçesi dâhilinde düğün salonu bulabiliyor. Düğün salonları içerisinde tercih edebilecekleriniz şunlardır.

Adile Sultan Sarayı

Şehrin en nitelikli faaliyetlerinin merkezinde olan mekân sizlere kokteyl ve yemekli menü alternatifleri olarak hizmet vermektedir. Boğaz manzarasına ve geniş salonlara sahip mekân eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Burada rahatlıkla eğer isterseniz kışın ve yazın kısacası dört mevsim düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tarihi bir yer ve istediğiniz kadar kalabalığı ağırlayabilecek düzeyde. Büyük bahçeleri kır düğünü tercihi olanlar için, görkemli bir düğün isteyenler için de saray kısmı her zevke hitap edebilecek özelliğe sahiptir.

Conrad İstanbul Bosphorus

Mekân boğaz manzarasıyla size ve misafirlerinize ciddi manada unutulmaz bir gece yaşatmayı vaat ediyor. Hizmet kalitesi, devasa gösterişli salonları tecrübeli ve güler yüzlü misafirleri ile sizlere isterseniz geleneksel tercih ederseniz de çağdaş düğün organizasyonu imkânı sunuyor. Burada gelin ve damada özel boğaz manzaralı balayı suiti, restaurantta akşam yemeği ve sabah kahvaltı imkânı da sunuluyor. Ayrıca mekân seçeceğiniz 10 arkadaşınızla birlikte size sunacağı ikramlar eşliğinde düğün öncesi kutlama olanağı da sağlıyor.

Çırağan Palace Kempinski

Mükemmel bir mimari, devasa bir dekorasyon, sizlere kendinizi özel hissettirecek hizmet kalitesi ile unutamayacağınız masal gibi bir düğün imkânı sunuyor. Siz ister aile arasında küçük bir düğün, isterseniz de kalabalık çevrenizle 2500 kişilik bir düğün planlayın. Bu mekân her iki alternatif içinde benzersiz hizmet sunmayı garanti ediyor. Özel yapım kristal avizeli ve balkonlu salonlarında misafirlerinize eşsiz boğaz manzarası eşliğinde uzun süre konuşulacak bir düğün sunar.

Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz

Mekân Avrupa Yakası’nın en güzel koylarından biri olan Kalamış’ta yer alır. Burası özellikle menü lezzeti ve ses görüntü sistemleri açısından size muhteşem bir hizmet sunuyor. Düğün sonrası parti imkânı da sağlayarak eğlenceye doyamayan çiftler ve misafirler için tercih sebebi oluyor. Havuz başı bölümü, muhteşem deniz manzarası ve palmiyeleri ile sizlere romantik bir ambiyans seçeneği sağlıyor. Salon yüksekliği 6 metre ve kolonsuz mimariye sahip olduğu için de davetliler bu mekândan daha çok keyif alacak.

Fairmont Quasar İstanbul

100 yıldan fazla bir zamandır ünlülere, kraliyet ailelerine ve seçkin misafirlerine hizmet sunan bir mekândır. Bu mekân düğün öncesi gelin ve arkadaşlarına spa partisi gibi bir etkinlik de sunmaktadır. Ayrıca ilk dans dersi çiftler için tercih etme nedenleri arasında görülüyor. Aileler içinse bir hazırlanma odası temin ettiklerinden burada düğün yapacaklara kendilerini fazlasıyla özel hissettireceği kaçınılmaz bir gerçek.

 

Four Seasons İstanbul

Tarihi Yarımada’nın muhteşem ambiyansında bulunan mekân düğün sahiplerine ve misafirlerine eşsiz bir organizasyon sunuyor. Burayı tercih etmek isteyenlerin özellikle yaz düğünü istiyorlarsa en az 8 ay önceden randevu almaları gerekiyor.

Grand Hyatt İstanbul

Otel gelecek olan tüm misafirlere rahatlıkla ulaşabileceği bir konumda yer almaktadır. 150 araç kapasiteli bir otoparka sahiptir. Havuzbaşı, bahçe ve salon gibi alternatif mekânlarında düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Burada özel düğün paketi almanız durumunda nedimeler de size hizmet vermektedir. Ayrıca ilk yıldönümünüzde size romantik bir yemek imkânı da sunan otel özellikle bu jestiyle çifti düğünlerinden hayli zaman geçtikten sonra bile memnun etmeyi başarıyor.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.