İlk Oyuncak Bisiklet Deneyimi Heyecan Verir

oyuncak bisiklet

oyuncak bisikletOyuncak bisiklet ile ilk defa bisiklet kullanma deneyimi oldukça heyecan verici oluyor. Bu heyecana hem ebeveynler, hem de çocuklar ortak oluyor. Küçük çocuklar için uygun olan oyuncak bisikletler arasında bulunan tenteli, müzikli ve en önemlisi de ebeveyn kontrollü olan modeller vardır. 3 tekerlekli, ebeveyn kontrollü ve müzikli olan oyuncak bisiklet modeline Oyuncak Dünyası web sitesi üzerinden sahip olabilirsiniz.

Üç Tekerlekli Oyuncak Bisiklet Modelleri

Oyuncak bisiklet modellerinin bir diğer özelliği ise yumuşak koltuklu ve kılıflı olmasıdır. 6 sesli müzik kutusuna sahip olan ve brüt ağırlık olarak 8 kg, maksimum taşınabilir ağırlık olarak 25 kg ağırlık kapasitesi vardır. Renk alternatifleri de vardır. Kız çocukları ve erkek çocukları için uygun olan renkler mevcuttur. Oyuncak bisiklet modelleri arasında 3 tekerlekliler olduğu gibi 2 tekerlekli modellerde vardır. oyuncak bisiklet modellerinde çocukların efor sarf ederek kullanabileceği modeller olduğu gibi bir de akülü bisiklet modelleri vardır. Bu modellerden birinin özelliklerinden bazıları: en fazla 35 kg kapasitesi vardır. Hız 3.5 km/h, elektronik korna vardır. Hareketli ayna, 1 adet motor, kesicili fren pedalı, beyaz ışıklı farlar, gaz pedalı, ileri-geri vitesi (butona basıldığında devreye girer), kontak kontrol paneli gibi özellikler vardır.

Oyuncak bisiklet seçimi yaparken, akülü olan modelleri seçtiğinizde sadece bu özellikler ile değil ayrıca 6 V akü, 6 V şarj cihazı da bulunuyor. Oyuncak, depo kaynağından şarj edilebilir özelliklidir. Oyuncak bisiklet almak istiyorsanız http://www.oyuncakdunyasi.com/bisikletler  adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.