GENÇ KIZLARIN GECE KIYAFETİ SEÇİMLERİ

gece kıyafetleri

GENÇ KIZLARIN GECE KIYAFETİ SEÇİMLERİ

gece kıyafetleri     Gece kıyafeti seçimi çok zor ve özen isteyen bir iştir. Özellikle genç kızlar bu konuda çok daha dikkatli olmalıdır. Yapılan en ufak bir gereksiz abartıda çok büyük eleştirilere maruz kalınabilir. Genç kızlar gece kıyafeti seçerken öncelikle vücutlarını iyi tanımalı ve yaşlarının verdiği canlılığı kaybettirmeyecek kıyafetler seçmeliler. On sekiz, yirmili yaşlarda ki bir genç kız yaşının verdiği avantajı iyi kullanmalıdır. İlerleyen zamanlarda giyemeyeceği balon etekler, mini etekler tercih edebilirler. Balon etekler belli bir yaştan sonra maalesef ki yakışmamaktadır. Gece kıyafetlerinde abartılı aksesuarlar kullanılabilir, drape ve fiyonklu elbiseler ile dikkatleri çekebilirler. Bunlar hep genç kızların, genç olmalarının avantajlarıdır. Bu avantajları dezavantaja çevirmekte onlara bağlıdır.

Gece Kıyafetlerinde Aksesuar Seçimi

Gece kıyafetlerinde aksesuar seçimlerinizi mutlaka kıyafetinizi seçtikten sonra yapmalısınız. Aksesuar seçimleri kıyafetinizin rengi, dekoltesi, modeli ve işlemeleri ile doğru orantılı olmalıdır. Eğer gece kıyafetiniz bol paletli ve ışıltılı ise abartılı takılardan uzak durunuz. Takı her zaman için elbisenin tacıdır, en önemli süsüdür. Eğer kırmızı bir elbise giyiyorsanız bunu yakutlarla yada pırlantalarla süsleyebilirsiniz. Takılarınızın %100 orijinal olması gerekmiyor. Artık her şeyin bire bir gerçeği yapılabiliyor. O yüzden şık olmak için mutlaka avuç dolusu para harcamak gerekmiyor.

Seçtiğiniz aksesuarların kıyafetinizin dekoltesi ile uyumlu olması gerekir. Yakası kapalı bir elbiseye tutup bir de kolye takarsanız bu abartı olur. Onu sadece şık bir küpe ile kombin edebilirsiniz. Bu daha hoş ve zarif bir görüntü oluşturacaktır. Bunun yanında derin V dekolteye uzun yine V gelen bir kolye çok şık duracaktır. Takı takmak şık olmak demek değildir. Hiç takı takmadan, sadece bir bileklikle bile çok hoş ve havalı olabilirsiniz.

Gece kıyafetlerinizde hangi kumaşları tercih etmeniz gerektiği konusu mevsimlerle alakalıdır. Yazın daha hafif ve ipeksi kumaşlar tercih edilebilir. Özellikle yazın, gece kıyafetlerin de renk seçeneği daha fazladır. Cıvıl cıvıl renkler tercih edebiliriz. Gece kıyafetimizin kumaşını gideceğimiz yerin formuna göre seçmeliyiz. Daracık ve esnek olmayan bir kumaş formunda ki elbiseyi daha çok kokteyl tarzı yerlerde tercih etmeliyiz. https://www.moda-sitesi.com/her-alanda-moda/ gece kıyafetleri tercihinizin nasıl olması hakkında merak ettiğiniz her şeyi bulabileceğiniz bir site.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.