EŞARP ŞIKLIĞI

Kadınların şık ve farklı görünmek adına kullandıkları aksesuarların başında eşarplar gelir. İpek eşarplar her mevsim kadınlar tarafın en çok kullanılan aksesuardır. Eşarpların kullanım alanları o kadar fazla ki yaz kış demeden birçok farklı amaç için eşarplardan faydalanırız. Çoğunlukla tesettürlü bayanlar tarafından başörtüsü olarak kullanılan eşarplar, kıyafet aksesuarı olarak da farklı alanlarda kullanılabilir.

En Güzel Aksesuar

Birçok dünya yıldızının en çok tercih ettiği aksesuarların başında gelir eşarplar. Kate Holmes, Kylie Minogue, Hillary Duff, Nichole Richie aksesuar olarak eşarbı tercih eden ünlü isimlerden sadece bir kaçı. 1800′lü yılların başlarında, Hindistan’dan tüm dünyaya yayılmaya başlayan, 1920′lerde Adéle Astaire’nin türban şeklinde biçimlendirdiği eşarp, 1950′de Marilyn Monroe ve Audrey Hepburn gibi yıldızların filmlerinde de bolca karşımıza çıkar.

Eşarpların kullanım alanları çok geniştir. Kimi zaman çantalarımıza bağlarız, kimi zaman kemer niyetine belimize. Eşarp en çok fular olarak kullanılır. Kimi zaman saç bandanası olarak da kullanılan eşarplar, kadınların farklı olabilmek için kullandıkları en önemli aksesuarlarıdır. Bazen kıyafetlerimizde renk uyumunu sağlamak için pantolon ceplerini sıkıştırılan veya kemer olarak kullanılan eşarplardan faydalanılır.

2012 yaz aylarında eşarbı aksesuar olarak kullanmak çok moda. Capcanlı renk ve desenler ile renklendirilmiş eşarpları bu yaz sık sık sokaklarda görebileceğiz. Eşarbı; belinize kemer, saçınıza toka, çantanıza aksesuar olarak çeşitli alternatif kullanımlarıyla sizde bu modaya uyum sağlayabilirsiniz. Saç örgüsünün içinde kullanılmış eşarp detayı kadınlara oldukça farklı ve güzel görünüm veriyor. Saçlarınız uzun ise, bu yazın modası saç örgüsüyle eşarbı birleştirip kullanabilirsiniz. Tesettürlü bayanların vazgeçilmezi olan eşarplar farklı bağlama şekilleri ile hoş özel bir görüntü oluşturuyor. https://www.moda-sitesi.com/esarp-sikligi.html adresinde birbirinden farklı ve güzel eşarp modelleri sizi bekliyor. İster tesettür giyimin gereği olan başörtüsü olarak kullanın, ister farklı amaçlarla aksesuar olarak. Seçim sizin.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.