ERKEKTE ŞIKLIĞIN ADI, TAKIM ELBİSELER

Takım elbiseler, bir erkeğin gardırobunda olmazsa olmaz parçalardır. Erkek giyiminde en önemli ve en büyük pay sahibi olan takım elbiseler, farklı model ve renklerde tasarlanabilir. Erkek hazır giyimin temelinde, takım elbiselerin standart bir formda üretilmesi vardır. Ancak herkesin vücut yapısı farklı olduğundan, bu tür standart formda üretilen takım elbiseler her yüz erkekten sadece birine hiçbir düzeltme yapmaksızın tam oturabilir. Bu nedenle vücut yapınıza uygun, doğru modelleri ne kadar iyi bilirseniz, mağazadan o ölçüde zarif bir takım elbise ile çıkabilirsiniz.

Farklı Kombinler

Takım elbise seçerken ceket ve pantolonun uyumuna özel göstermelisiniz. Ceket ve pantolonun aynı kumaştan yapılması ve araların renk uyumu olması oldukça önemlidir. Pantolon ve ceketin arasında renk farkı olan siyah ve lacivert tonlardaki takım elbiseler, toplama bilgisayarlara benzer. Bu da hiç hoş bir görüntü oluşturmaz. Gri tonlarda seçilen takım elbiselerde pantolon rengini ceketten birkaç ton koyu seçerseniz farklı ve güzel bir kombin yapmış olursunuz.

Günlük kullanım ve resmi olmayan buluşmalar için en uygun takım elbiseler, pantolon ve ceket renkleri zıt olan kombinlerdir. Bu seçim sizi takım elbisenin ağır havasından kurtarırken, takım elbisenin kendine has şıklığını yansıtır.

Yelekli bir takım elbise seçiyorsanız, yeleğinizin göğüs kısmı bedeninize oturduğunda belinizde gevşeklik hissi olmamalıdır. Ceketinizin altından yeleğin sadece küçük bir kısmı, en üst düğmesi görülebilecek şekilde ayarlanmalıdır. Yelek pantolonunuzun kemer kuşağını örtecek uzunlukta olmalı, uçları kalça kemiğinize uzanmadan bitmelidir.

Tarz ve zevklere göre farklı farklı takım elbise modelleri bulmak mümkündür. Yeter ki insan ne aradığını, kendine en çok neyin yakıştığını bilsin. http://www.moda-sitesi.com/erkek-giyiminde-gomlegin-onemi.html adresini ziyaret ederek birbirinden faklı ve her vücut yapısına uygun takım elbise modellerini bulabilirsiniz. Kendi tarzınızı yakalamak için mutlaka ziyaret edin.

1 YORUM

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.