Erkeklerin Vazgeçilmezi Takım Elbise

Moda ve giyim denilince akla ilk olarak kadınlar gelse de aslında erkeklerin de artık moda ve giyim dünyasında etkin olduğunu ve çok farklı ürünler ile gerek gündelik yaşamda, gerek özel gecelerde, gerek ise iş yaşamında son derece şık ve elegance oldukları kesin. Nitekim erkek giyiminin en olmazsa olmaz olan ürünü bu bağlamda takım elbise. Adından da anlaşılacağı üzere pantolon ve ceketten oluşan ikili takımlar ama bazen takım elbiseler karşımıza üçlü takım olarak yani yelekli olarak da çıkabiliyor.

Takım Elbise Seçimi Neye Göre Yapılmalıdır?

Başlı bir endüstri olan takım elbise modellerine baktığımızda tek renk olanlar, çizgili desende olanlar ağırlıklı olarak karşımıza çıkıyor. Tek düğmeli olanlar, çift düğmeli olanlar, pantolon kesimde dar kesim, klasik kesim olanlar ya da daha bol kesim olanları da görmek mümkün. Ağırlıklı olarak karşımıza çıkan renkler ise siyah, lacivert, gri, kahverengi.

Tüm bu modeller ve renkler arasında seçim yaparken mutlaka erkeğin bedenine uygun, onun tarzını en uygun yansıtacak olan modeller seçilmelidir. Üzerinde kişi eğreti ya da aşırı bol durmayacak ten rengine uyan seçimler yapılmalıdır.

Takım Elbise Kombini Nasıl Olmalıdır?

İster iş ortamında ister başka bir ortamda takım elbise kombini yaparken içine giyilen gömlek ya da diğer bir giysinin renk, doku uyumuna dikkat edilmeli, gidilecek olan ortama göre içine giyilecek ürün seçilmelidir. Benzer bir durum ayakkabı için de geçerlidir. Takım elbisenizi seçmek için sitemiz sizleri beklemektedir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.