En güzel erkek takıları

erkek takı

En güzel erkek takıları

Kadınlarımızda olduğu gibi erkeklerimiz de şık görünmeyi severler. Ancak erkeklerin takmasının uygun görüldüğü erkek takıları kadınlar kadar çeşitli değildir.
Takılması popüler olan erkek takıları arasında yüzükler, tespihler, bileklikler, boyunluklar ve kolyeler gösterilebilir. Özellikle siyah renk yüzükler son yıllarda çok moda.

Son yılların popüler erkek takıları arasında yüzüklerin ayrı bir yeri mevcut. Üstüne taraftarı olunan takımın veya başka bir simgenin basılı olduğu bu büyük tip yüzükler güç ve prestijin simgesi olarak görülüyor.

erkek takı

Erkek takıları denince akla ilk gelenler arasında yer alan tespihler ise son zamanlarda ilgi ve şaşırtıcı modeller ile karşımıza çıkıyor. Taşları birbirinden ayrılabilen modellerin yanında farklı taşlardan yapılmış modeller de ilgi çekmekte.

Özellikle sık sık davetlere giden erkekler için kravat iğnelerinin de erkek takıları içinde özel bir yeri mevcuttur. Şık, altın bir kravat iğnesi şıklığın odak noktası olabilir. Son yıllarda swarowski taşlı kravat iğneleri de erkek takıları arasındaki yerini almış durumda.

Kol düğmeleri ise şık bir ceketi kişiselleştirebilmek için vazgeçilmez bir ürün. Erkek takıları içinde özel bir yeri olan kol düğmeleri kalitesine ve uyumluluğuna göre bir erkeğin giyinme zevkinin ve kültürünün olup olmadığını da gözler önüne serer.

Erkek takıları arasında kolye uçları klasikler arasındadır. Genellikle takan kişi kolye ucu seçerken inanışı veya sevdiği şeylerin simgelerini seçer. Özellikle dini semboller kolye uçlarının vazgeçilmezidir. Kaliteli bir kolye ucu altından olabilir ancak bu tip açıktaki eşyalar için daha çok gümüş ürünler tercih edilir.

Eskisi kadar çok tercih edilmese de bilekliklerin erkek takıları içinde özel bir yeri olduğu malum. Üstünde sevdiğinin veya ait olduğu herhangi bir topluluğun sembolü olan bileklikler her zaman moda olmayı başarmıştır.

Erkek takıları ve erkek modası hakkında en güncel bilgilerin yanında kadın modası ile ilgili gelişmelere de http://www.tutissima.com adresinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.