DÜĞÜN HAZIRLIĞI PÜF NOKTALARI

düğün hazırlıkları

DÜĞÜN HAZIRLIĞI PÜF NOKTALARI

düğün hazırlıkları     Evlilik öncesinde yapılacak o kadar çok iş vardır ki, düğün heyecanı ile birçoğu aklınızdan çıkıp gider. Bu yüzden kendinize bir düğün hazırlığı planı yapın mutlaka. Düğün hazırlığı planlarına başlamak için geç kalmayın. Evlenmeye karar verip, iki üç ay içinde tüm formaliteleri ve hazırlıkları tamamlayanlar da olmuyor değil ama pek çok çift, nişanlık dönemini uzun tutup, evliliğe yavaş, hiçbir detayı atlamadan hazırlanmayı uygun buluyor.

KÜÇÜK DETAYLAR

     Düğününüzü diğer düğünlerden farklı yapacak olan küçük detaylardır. Düğün hazırlıkları sırasında bu küçük detayları göz önünde bulundurarak düğün gecemizi bir peri masalına çevirebiliriz.

Evlenmenize az bir süre kala, size yol gösterecek tavsiyelerde bulunabiliriz. İşte o gün geldi çattığında neler yapabilirsiniz? Evinizi, düğün yerinizi, müziği ve pek çok şeyi ayarladınız. Sıra geldi küçük detaylara.

Gelinlik bir düğünün olmazsa olmazıdır. Gelinliksiz bir düğün hazırlığı olmaz. Her genç kızın hayalinde vardır bembeyaz gelinlikler içinde peri kızı gibi olmak. Gelinlik seçimi yaparken uzun boylu bayanlar dar ve kabarık gelinlikleri, kısa boylu bayanlar ise fazla kabarık olmayan gelinlikleri tercih etmeliler. Kilo sorunu olan kadınların omuzları açık olan gelinlikleri seçmemeleri gerekir. Eğer minyonsanız duvağınız uzun olsun ki, daha uzun görünün. Gelinlik seçiminde bu küçük detayları göz önünde bulundurursanız o muhteşem gecede hiç kimse gözlerini sizden alamayacaktır.

Düğün hazırlığının vazgeçilmez bir diğer unsurda gelin makyajıdır. Gelinlerin en özel ve güzel gününde makyajları sade ve doğal güzelliğini ortaya çıkarak şekilde olmalıdır. Gözler için suya dayanıklı maskara, siyah ya da kahverengi göz kalemi, gözlere sade bir görünüm verir, çok yoğun olmamak kaydıyla far, hafif allık ve hafif parlaklık veren bir ruj (pembe ya da gül rengi) doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracaktır. Çok koyu renklerden ve ağır makyajdan kesinlikle kaçınmalısınız. Bir gelin duru güzelliğe sahip olmalıdır.

Düğün hazırlığı süresince gelin ve damat birlikte hareket etmeli ve ortak kararlar almalıdır. Birlikte alınan kararlar ile oluşan düğün hazırlığı sonucunda her iki tarafı da memnun ve mutlu edecek bir organizasyon meydana gelir. Düğünlerde gelin ve damadın mutluluğu birinci koşuldur. Sizde mutlu ve büyüleyici bir düğün organizasyonu için neler yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız https://www.moda-sitesi.com/kadin-ve-erkek-icin-yeni-trendler adresini ziyaret ediniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.