Doğru Mayo Seçimi

en şık mayo çeşitleri

Doğru Mayo Seçimi

Yaz aylarını her zaman sabırsızlıkla bekleriz. Kış aylarının kasvetli ve sıkıcı havasından sonra kendimizi yazın güneşine ve denize bırakmak isteriz. Kaç ay öncesinden tatilimizi planlarız ve tatil öncesi mutlaka bir alışverişe çıkarız. Tatil sırasında ihtiyacımız olan her şeyi alırız özellikle bikini ve mayolarımızı seçerken çok dikkatli oluruz. Tatil sırasında üzerimizde en çok onlar olacağı için hem yakışan hem de modaya uygun mayolar satın almaya çalışırız. En şık mayo çeşitlerini bulabileceğimiz adresleri seçer ve iyi bir seçim yapmak isteriz.
en şık mayo çeşitleri

Doğru mayo nasıl seçilir?
Mayo seçerken görüntüsü kadar kalitesine de özen göstermeliyiz. Ayrıca satın aldığımız mayonun rengi de çok önemlidir. Tatilde tenimizin bronzlaşacağını, koyulaşan ten rengine her rengin yakışmayacağını düşünerek iyi bir seçim yapmalıyız. En şık mayo çeşitleri arasından vücut tipimize ve ten rengimize en çok uyacak olanı tercih etmeliyiz. Bizler güzelliğine düşkün olan insanlarız. Giydiklerimiz bizi daha da güzel göstersin isteriz. Bu nedenle mayo seçerken de güzel görüntü oluşturacağından emin olmak isteriz. Hem modaya uygun hem vücut hatlarımıza ve tenimize uygun bir mayo satın almak özgüvenimizle daha keyifli geçecek bir tatil yapmak demektir.
Eğer fazla kilolarımız varsa mayo seçimi bizim için çok uğraştırıcı olacaktır. Mayoların desenleri ve renklerine dikkat ederek doğru bir seçim yaparak olduğumuzdan daha az kiloda görünebilmemiz mümkündür. Koyu rengin her zaman daha zayıf gösterdiği bilinmektedir. Fazla kilolarımızı biraz olsun kapatabilmek için koyu renk bir mayo tercih etmemiz daha doğru olacaktır. Eğer düz değil de desenli bir mayo satın almak istiyorsak da desenleri küçük olan mayo seçimi daha doğru olur. Büyük desenler daha iri vücut hatlarına sahip olduğumuzu düşündürebilir. Kilo orantımız bölgesel olarak değişiyorsa bunu için de çözüm bulabiliriz. Göğsümüz küçük fakat kalçamız genişse ve biz bikini giymeyi tercih ediyorsak üst tarafı açık renk alt tarafı da koyu renk olan bir bikini ile daha çok bir görüntüye sahip oluruz. Bu tarz ayrıntılara dikkat ederek alabileceğimiz en şık mayo çeşitleri hakkında www.moda-sitesi.com adresi üzerinden rahatlıkla fikir sahibi olabiliriz.

Önceki İçerikBitter Dünyası
Sonraki İçerikDoğru Seçimler
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.