Çanta Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

çanta seçiminde dikkat edilmesi gerekenler
çanta seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

Çanta seçimlerinizi yapmadan önce genel giyim tarzınızı ve üzerinde taşıdığınız parçaların renklerini belirlemiş olmanız gerekiyor. Abiye elbiseler ve özel mekanlar için tercih edebileceğiniz çantalar genellikle sade olanlar olmalıdır. Elbisenizin şıklığına gölge düşürmeyecek olan sade ve şık tasarıma sahip olan çanta modellerini bu tür abiye elbiseleriniz ile birlikte kullanabilirsiniz.

çanta seçimi
çanta seçimi

Uzun elbiseler ve kısa etekler ile birlikte kombinleyebileceğiniz en iyi çanta modelleri ise genellikle çift askılı spor çantalar olacaktır. Eğer normal bir kısa etek modeli tercih etmişseniz sırt çantası tarzında tasarlanan şık bir çanta da tercih ederek stilinizi pekiştirebilirsiniz. Mini etek modelleri ile birlikte ise küçük el çantalarını ya da askısı oldukça küçük olan çantaları tercih edebilirsiniz.

Pantolon ve Çanta Uyumu Nasıl Olmalı?

Pantolon giymek istiyorsanız çanta seçimlerinizde biraz daha dikkatli olmalısınız. Klasik kot pantolon ve t-shirt kombinlerini yaratmak istiyorsanız orta boylarda bir çanta kullanabilirsiniz. Çantanın süslemeleri ve üzerlerindeki detaylar ise sizin kişisel zevklerinize göre değişkenlik gösterebilir. Eğer zayıf bir vücuda sahipseniz püsküllü ve taşlı olan çantaları biraz daha kilolu gözükebilmek için kullanabilirsiniz.

çanta seçiminde dikkat edilmesi gerekenler
çanta seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

Keten ve kumaş pantolonların klasik havasına yakışacak olan çantalar ise ince ve uzun el çantalarıdır. Küçük askılı çantaları da klasik bir stil için tercih edebilirsiniz. İş hayatınızda hızlı ve pratik bir şekilde sıkı kombinler yaratabilmek istiyorsanız sizler için en ideal kombin çeşidi bu olacaktır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.