Bermuda Şort Modelleri

Günümüzde moda sürekli değişip yenilenmektedir. Birçok modacı her sezon birçok kıyafet tasarlayıp görücüye çıkarmaktadır. Sürekli yenilenen ve değişen modada, insanlar daha değişik renkler ve daha tarz kıyafetler tercih etmektedir. Bermuda şort modelleri de son yıllarda birçok kişi tarafından en çok giyilen kıyafetler arasındadır. Kadın ve erkek için ayrı ayrı tasarlanan birbirinden şık Bermuda şort modelleri, her yaş grubuna hitap etmektedir.

Bermuda şort dizin altında ya da hemen üzerinde biten şortlara denilmektedir. Bu şort modelleri kısa şort modellerine göre daha kullanışlı ve daha şık bir görünüm kazandırır. Kot kumaştan ve keten kumaştan pek çok farklı tasarımlarda Bermuda şortlar üretilmektedir. Günlük hayatta iş hayatında veya sporda rahatlıkla kullanılabilir.

Bermuda Şort Çeşitleri

Birçok marka ve modacı birbirinden şık ve farklı renklerde Bermuda şort tasarlamaktadır. Bermuda şortların klasik, salaş, spor gibi çeşitleri bulunmaktadır. Kilolu veya zayıf olan tüm vücut tiplerine ve bedenine ait çeşitleri bulabilirsiniz. Ayrıca istenilen giyim tarzınıza ve zevkinize uygun renk ve desenlerde bulmak oldukça kolaydır. Günümüzde markalar, mağazalarda satışın dışında internet üzerinden de satış yapmaktadır.

Bu da müşteriye büyük kolaylık sağlamaktadır. Bermuda şortlar, geçmişte anne- babaların kullandığı şortlar olarak kabul edilirdi. Ancak günümüzde daha çok gençler tarafından tercih edilmektedir. Erkek, kadın, çocuk olmak üzere her yaş grubuna ait Bermuda şort çeşitleri bulunmaktadır. Gençler, daha çok kot ve salaş kesimleri tercih ederken, belirli bir yaşın üzerindeki kişiler ise klâsik kesim bermuda şortları tercih etmektedir.

Bermuda Şort Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Günümüzde hem internet satışı yapan hem de normal mağaza olarak satış yapan birçok marka bulunmaktadır. Bu kadar çeşitlilik arasında seçim yapmak zor olabilir. Tüm kıyafetlerde olduğu gibi Bermuda şortlar alırken de kaliteli olmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Kaliteli kıyafetler, her zaman daha şık bir görünüm elde etmenizi sağlar. Bunun yanı sıra vücut tipine ve giyim tarzına uygun olması uygun seçimler yapılmalıdır.

Uzun bacak ve ince bacak yapısına sahipseniz daha dar şortlar tercih edebilirsiniz. Almadan önce denemeye özen gösterin. İnternet üzerinden aldıysanız değişim özeliği olan siteler tercih edilmelidir. Bermuda şort tercih ederken ten renginize uygun renkler, daha şık bir görünüm kazandırır.

Bermuda Şort Kombin Önerileri

Bermuda şort denilince her ne kadar tatilde giyilen bir giysi olarak düşünülse de birbirinden şık ve modern tasarımları ile birçok yerde kombin edilmeye olanak sağlamaktadır. Günümüzde insanlar daha çok spor ve salaş giyimi tercih etmektedir. Bu nedenle bermuda şortlarda da en çok Jean modeller tercih edilmektedir. Jean Bermuda şortları, bahar ve yaz aylarında beyaz tişörtlerle veya salaş hırkalarla kombine edebilirsiniz.

Ayrıca altına giydiğiniz beyaz spor ayakkabı ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Yazın sıcak aylarda ise rengârenk Bermuda şortlar, basic tişörtler ile kombin edebilirsiniz. Bu kombininizi rahat bir sandalet ile tamamlayabilirsiniz. Klasik kesim kumaş Bermuda şortları, klasik gömlekler ile tercih edebilirsiniz. Bu kombinizi iş yerine giderken kullanabilirsiniz. Ayrıca salaş etek görünümdeki Bermuda şortları da günlük hayatta tişörtlerle kombin ederek hem daha rahat hem de spor görünebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.