Astrolojik Ayakkabı Modası

astrolojik ayakkabı
astrolojik ayakkabı

Lüks ayakkabı kategorisinde yer alan Christian Louboutin modellerinin dünyaca ünlü cazibesi, güzelliği ve mükemmel işçiliği yadsınamaz. Modanın kalbi Paris menşeli ünlü ayakkabı ve giyim markası Christian Louboutin yılın moda stili olmaya aday yeni koleksiyonu ”Burçlar Serisi” astrolojik ayakkabı modellerini görücüye çıkararak, yine özerklik kazandırmayı planladığı hayranlarını mutlu etmeyi başaracak gibi görünüyor.

Astroloji Serisi Ayakkabılar için Ön Sipariş

Kadınların burçlara ve astrolojiye olan merakından esinlenerek özel bir ısmarlama koleksiyon hazırlayan marka sadece lüks e-ticaret web sitesinin 5. yıldönümü için sınırlı sayıda ayakkabı tasarladı. 12 astrolojik işaretin yanı sıra gece mavisi, siyah saten veya mor derin renk tonlarında seçebileceğiniz modele doğum tarihi, isminizin harfleri gibi özelleştirmelerde yapabiliyorsunuz. Dünya çapında sadece 45 çift olacak sınırlı sayıda üretim için çoktan yarış başladı.

Burç Sembollü Louboutin Ayakkabı Fiyatları Ne Kadar Olacak?

El işçiliği ile yapılan ayakkabıların her çifti Hindistan ve Paris’teki Christian Louboutin stüdyolarında tamamlanmış olacak. Ortalama 2200 $ perakende fiyatı belirleniyor ve ön siparişler için 1000 $ depozito alınıyor. Kırmızı tabanlı ve üzerinde burç işaretlerinin, özel desenlerin yer alacağı tasarımlar için babet, topuklu ayakkabı, terlik, kapalı ya da açık model alternatifleri de bulunuyor.

astrolojik ayakkabı
astrolojik ayakkabı

Zodyak işaretleri gibi daha kişisel boyutta ürünler tasarımı ilk kez favori markalar veya tasarımcılar tarafından kullanılmıyor. Daha önceleri Louis Vuitton markasının özel ‘Fortune Küpe Koleksiyonu’ da oldukça ses getirmiş ve diğer markalara da ilham kaynağı olmuştu. Akıllıca bir girişim olan Christian Louboutin kişisel burç desenli ayakkabı koleksiyonu için de aynı trend söz konusu olacak!

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.