5 Adet Elbise Önerisi

Özellikle yaz aylarının gelmesiyle sıcaklayan havalarda elbiseler en iyi kıyafet tercihlerinden birisidir. Model, renk ve desen çeşitliliği ile birçok ayrı işlevi olan elbiseler plajlarda ve tatillerde, partilerde, düğün ve davetlerde, arkadaşlarla buluşmalarda ve daha pek çok yerde giyilebilmektedir.

Çiçek Desenli Elbiseler

Konu çiçekli elbiseler olunca hata yapmak neredeyse mümkün değildir. Birçok renk ve desende olan çiçekli elbiselerin modası asla geçmez, bu yüzden gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Çiçekli elbiselerin modası asla geçmediği gibi aynı zamanda da neredeyse aklınıza gelebilecek her yerde giyilebilirler. Gidilecek yer bir davet, düğün, piknik, buluşma hatta sahil bile olsa çiçekli elbiseler ortama kolaylıkla uyum sağlayacaktır. Güzel görünüşleri ile dikkat çeken çiçekli elbiseler bakışlarınızı üzerinize toplayacaktır. Aynı zamanda da her türlü ayakkabıyla giyilebilen çiçekli elbiseler ister babet, ister topuklu, ister sandalet, ister spor ayakkabı olsun her şekilde rahatça giyilebilir. Çiçekli elbiseye daha güzel bir görünüm sağlamak için ise büyük düz ve açık renk kemerler veya plaj şapkaları tercih edilebilir.

Monochrome Elbiseler

Monochrome tek renk anlamına gelir. Monochrome elbiseler ise tek renk, düz ve desensizdir. Tıpkı çiçekli elbiseler gibi hata yapmanın imkânı olmayan monochrome elbiseler giyen kişiye minimal ve narin bir görünüm vermektedir. Bu elbiseler de dolabınızda asla eskimeyeceği gibi aynı zamanda size daha zengin bir görünüm kazandıracaktır.

Tül Elbiseler

Özellikle sahillere ayrı bir yakışan tül elbiseler modeline göre resmi davetlerde de giyilebilmektedir. Kişiye rahat, sakin ve cesur bir görünüm veren tül elbiseler insanların sizden söz etmesi için yeterlidir. Tül elbiseler farklı renk ve desenlerde olabilse de en çok kullanılan renklerden birisi beyazdır. Klasik ve hoş bir görünüm için iddialı renkler yerine beyaz bir tül elbise daha uygun olacaktır, aynı zamanda tül elbiselerde altın renkli takılar tercih edilmeli fakat görünümü korumak adına bir iki takıdan daha fazlası kullanılmamalıdır. Daha canlı bir görünüm için büyük ve renkli küpeler kullanılabilir.

Sırt Dekolteli Elbiseler

Kısa veya göğüs dekolteli bir elbiseden daha seksi bir görünüm verebilecek tek elbise modeli elbette de sırf dekolteli elbiselerdir. Cesur ve vahşi bir görünüm için kapalı fakat sırt dekoltesi olan bir elbise özellikle de resmi davetler, düğünler ve açılışlarda parlamanızı sağlamaktadır. Vücudunu göstermekten çekinen kadınlar için de uygun olan bu elbise modeli herkesin gönlünde yer edinmiştir.

Kot Elbiseler

Neredeyse her boydan ve kilodan kadına yakışan kot elbiseler kişiye eğlenceli, rahat ve neşeli bir görünüm kazandırır. Birçok yere giyilmesi uygun olan bu elbiseler oldukça rahattır da. Kot elbiseler spor ayakkabılarla bile güzel bir görünüm sağlayabilirler, kot bir elbiseye kombin olması için büyük çantalar, renkli bileklik ve kolyeler takılabilir.

Formun Üstü

Formun Altı

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.