2020’ye Doğru En Trend Sokak Stili Parçaları

2019’un geride kalmasına kısa bir süre kaldı. 2019’un sona ermesi ile birlikte 2020 trendleri de uzun zamandan beri ortaya çıkmaya başladı. 2020’ye doğru en trend sokak stili parçaları, yeni yılda sokaklarda nelerin daha ağırlık kazanacağını ve modaya uymak isteyen kişilerin de yeni dolap alışverişlerini hangi parçalardan yana seçim yapması gerektiğini ortaya koyuyor.

2020’ye Doğru En Trend Sokak Stili Parçaları Neler?

2020 ile birlikte en çok dikkat çeken detaylardan bir tanesi şortların daha da kısa olacak olması. Erkeklerde de benzer bir trendin yaşanacağı yeni yılda, kısa şortlar ve kemerlerle desteklenmiş olan bu modeller daha fazla dikkat çekecek ve rahatlık ön plana çıkacak. Yeni yıl ile birlikte desen ve tasarımlarda da değişiklikler olacak. Öyle ki 1990’lı yıllardan tanıdığımız batik olarak adlandırılan desen, yeni yılda çok daha fazla kullanılacak.

Militari Tarz

Militari Tarz Hakimiyetini Sürdürüyor

2019 yılında asgari detayların yer aldığı ve militari olarak adlandırılan akım, 2020 yılında kendine yer bulmuş durumda. Bu bakımdan 2019 yılındaki bu moda akımı, farklı tasarımları ile birlikte yeni yılda da yer almaya devam etmesi, modaya ayak uyduran kişiler için alışveriş yapılmasını dahi gerek bırakmayacak.

Yeni yılda belki de çoğu kişi için garip gelecek akımlardan bir tanesi parçaların tek başına giyilmesi olacak. Özellikle erkeklerde daha fazla görülmeye başlanacak olan bu durum ceketlerin, herhangi bir tişört ya da gömlek olmadan giyilmesi ile kendini gösterecek.

2020’ye doğru en trend sokak stil parçalarında bir diğer dikkat çekecek ise grafik baskılardan oluşan pantolon ve ceketler olacak. Grafik tasarımın ön plana çıkacağı bu özel çalışmalarda, kuşkusuz çok farklı örnekleri görebilirsiniz. Tüm bu yenilikler ile birlikte sokak tarzının çok daha farklı olacağını söylemek mümkün.

Özellikle farklı olmak ve modayı yakından takip etmek isteyenlerin çok daha önem göstermesi gereken yeni dönem trendlerinde parçaları bir araya getirirken tasarım, renk gibi detaylara dikkat etmek gerektiği gibi aynı zamanda vücut ile uygun ve herhangi bir şekilde uyumsuz olmayacak tercihler yapılmalı. Türkiye’de bu alanda üretim yapan firmalar, farklı tasarımları bir arada sunarak seçenek yarattığı gibi sizler de hem modadaki trendleri takip edebilir hem de bu yönde dolap alışveriş yaparak dolabınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Hem kadın hem de erkekler için geçerli olan yeni dönem sokak stili trendlerinde, çok hareketli bir yıl sizleri bekliyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.