2020 En İyi Nişan Elbiseleri

Adet gelenek göreneklerimiz gereği isteme töreninden sonra nişan merasimi yapılır. Bu heyecanlı güzel tatlı telaşta kafamız biraz karışık olabilir. Ne giyeceğiniz konusunda kararsız kalabiliriz. Bu özel günde en güzel olmak için çaba sarf ederiz. Hayatımız boyunca hep hatırlayacağımız bizim için özel olan bu günde şık ve ayrıcalıklı olmak en doğal hakkımız. İlerde çocuklara torunlara gösterebileceğiniz düğün öncesi prova sayılan en güzel anıdır. Nişan törenleri her yerde adeta göre farklı olsa da değişmeyen tek şey nişan elbisesidir. O mutlaka giyilir olmazsa olmaz olan unsurlardan bir tanesidir. Düğün kadar kalabalık ve ön hazırlığı olan bir süreç olmasa da gene de heyecanlı ve bir o kadar da tatlı bir süreçtir.

2020 Abiye Trend Modelleri

Nişan töreni için kimileri ev tercih ediyor kimileri dışarıda bir mekândır. Tabi ki mekâna göre de kıyafet belirleyici oluyor. Çünkü ev ortamında olacaksa nişan sadeliğe dışarıda olursa daha çok gösterişe yer verebilirsiniz. 2020 nişan elbisesi modelleri en son trendlerden izler taşıyor. Şifon uçuşan elbiseler, çiçek detaylı elbiseler ve bohem fırfırlar 2020 sezonunun söz, nişan elbisesi için ilham kaynağı oluyor. Söz nişanı aynı gün ya da farklı günlerde planlayanlardansanız giyeceğiniz nişan elbisesi hakkında bir fikir henüz kafanızda oluşmadıysa sizler için öneri niteliğinde düşüncelerimiz var.

Söz Nişan Bir Arada Ne Giyebilirim?

Söz ve nişan törenlerinin bir arada yapılması günümüzde daha çok tercih edilen konseptlerdir. Söz nişan bir arada olunca haliyle gelin adaylarının kafası karışıyor. Nişan kadar ağır abiye bir kıyafet tercih edilmesi çok abartıya kaçacak fakat söz kadar sade olması da sönük kalacak gibi bir düşünce oluşuyor. Bu gibi durumlarda elbiseyi modern çizgileri olan çok fazla abiye olmayan ve çok da sade olmayan söz tarzı olmayacak bir elbise seçimidir. Elbiseyi koyu tercih edebilir ufak inci detaylı olmasına dikkat edebilirsiniz. Bunun yanında kullandığınız aksesuarlarda dikkat çekici nitelik taşıyabilir. Ve böylelikle ne çok sade ne de çok gösterişli bir elbise seçmiş olursunuz.

Nişan Elbisesi Nasıl Olmalı?

Nişan söze göre daha düğüne yakın konseptte ve müzikli bir organizasyon ile düzenlenen bir düğün öncesi aşamadır. Aile ve ev ortamında gerçekleştirilen nişan töreni söz konsepti gibi sade mütevazı bir elbise ile tercih edilebilir. Dışarıda bir salonda gerçekleştirilen nişan organizasyonunda ise nişan elbiseniz sade olmaktan biraz daha uzaklaşabilir. Son zamanlarda daha çok tercih edilen nişan elbisesi balık modelleri ile taş detaylı süslemeleri ile göz alıcı bir ahenk oluşturuyor.

Vücut Tipinize Uygun Nişan Elbisesi Tercih Edin

Nişan organizasyonu mekânına göre uzun ya da kısa elbiseler tercih edebilirsiniz. Mekâna ve vücut tipinize uygun şekilde elbiseler seçmeniz gerekiyor. Kabarık model nişan elbisesi de seçebilirsiniz. Her daim kullanılan pudra ve pembe renkleri de seçebilirsiniz. Önemli olan kendi nişanınızda kendi tarzınızı yansıtmanız. Kendinizi iyi hissedeceğiniz bir elbisenin içinde olmanız. İçinize sinen nişan elbisesini kullanmanız gerekir. En güzel gününüzde çok mutlu olacağınız kararlar vermeniz elbise seçiminde  oldukça önemlidir.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.