2019 Sonbahar Pantolon Trendi: Kesik Paça Pantolonlar

2019 Sonbahar pantolon trendinde kesik paça pantolonlar damga vurmuş durumda. Bir dönem moda olduktan sonra çok fazla tercih edilmeyen kesik paçalar, 2019 itibari ile yeniden modada kendine yer bulmayı başardı. Yapılan özel çalışmalar ve tasarımlar  sayesinde kadınlarda çok şık bir görüntü yaratan modellere siz de dolabınızda yer verebilir, modaya ayak uydurabilirsiniz.

2019 Sonbahar Pantolon Trendi: Kesik Paça Pantolonlar Ve Kombin  

Kesik paça pantolonlarda, hareket sadece paçanın kesik olması değil. Kesik paçaya ek olarak dikişsiz ve püskül gibi farklı detaylarla bezenmiş olan pantolonlar, böylece basit olmaktan da kurtuluyor.

Kotun  rahatlığını yaşayabileceğiniz bu kombinlerde, üstünüze de rahat bir kıyafet tercih edebilirsiniz. Dilerseniz yine spor tarz ayakkabılarınız ile kombini tamamlayabileceğiniz kesik paça pantolonlarda, özgür ruhunuzu yansıtmak sizin elinizde.

Bu modeller için kendiniz de eski pantolonlarınızı değerlendirebilirsiniz. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken en önemli detay, amatör bir kesimin olmaması. Özensiz, yamuk ya da hatalı bir şekilde kesilen kot pantolon giyim için uygun olmayacaktır. Bu nedenle de model örneklerine bakarak uygun bir şekilde pantolonunuzu kesebilirsiniz. Özellikle evde kullanmak istemediğiniz pantolonlarınız varsa, bu sizin için şans olacaktır. Bu sayede hem modaya ayak uydurabilir hem de eski pantolonlarınızı değerlendirerek dolabınızda daha fazla kıyafete yer verebilirsiniz.

kesik

Kesik Paça Pantolon Kombin önerileri

Üstelik kesik paça pantolonlar için farklı tarzlar da yaratabilirsiniz. Yırtık, işlemeli gibi farklı modellerin yer aldığı moda sektöründe, yapacağınız seçimlerde birden fazla trendi de tek bir pantolonda bir araya getirebilirsiniz. Bu konuda tamamen özgür olabileceğiniz gibi dikkat etmeniz gereken en önemli detay doğru parçaları bir arada kullanabilmek.

Kombin noktasında ise sınırsız bir seçenek mevcut. Öyle ki spor tarz giymeyi sevenler için spor bir ayakkabı, sade bir tişört ve yine sade bir makyaj ile kombin çok şık bir şekilde tamamlanabilir. Kot pantolonlar genelde spor bir tarz olduğundan dolayı, spor giyime yakın kişiler tarafından tercih edilebilir.  Ayrıca topuklu ve spor tarz bir şık ayakkabı da kombininize şıklık katacaktır. Bu kot pantolonlar genel itibari ile hareketli olmadığı gibi uyumunu yakalamanız adına ya ayakkabılarınızda ya da saç & makyaj uyumunda dikkat çekmelisiniz. Aksesuarlarınız ile tamamlayacağınız bu kombinler sayesinde ise bu konuda başarıya ulaşmak zor olmayacak. Dilediğiniz zaman deneyebileceğiniz kombinler, sizi de kendisine hayran bıraktıracak güzellikte.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.