2019 Sonbahar Kış Modası Yarışı Başladı

2019 Sonbahar Kış modası başlamış durumda. Yeni sezon ile birlikte 2019 Sonbahar Kış modası yarışı başladı. Kadınlar, yeni sezon itibari ile şık olmak adına, yeni sezon trendlerini yakalamaya çalışıyor.

Yeni sezona girilmesi ile birlikte her marka, kendi kreasyonlarını görücüye çıkarmaya başladı. Markaların yeni dönem tasarımları ile birlikte 2019 Sonbahar Kış modası trendleri de belirlenmeye başladı. Bu dönemde öne çıkan bazı akımlar ise döneme damga vurmaya aday durumda.

2019 Sonbahar Kış modası Layering Akımı

Yeni dönem itibari ile en çok dikkat çeken akımlardan birisi layering akımı oldu. İngilizce ‘den dilimize geçen ve modada sıklıkla kendine yer bulan bu akımda, farklı stiller üst üste işleniyor. Böylece farklı renklerin ve tasarımların uyumu yakalanarak kıyafetlerde çok daha farklı bir hareketlilik kazandırılıyor.

Çiçekler Unutulmuyor!

Sonbahar ve Kış geçişinde en çok dikkat çeken çiçekler ve doğa yeni dönemde de es geçilmemiş durumda. Çiçek tasarımlarıyla ile baharın canlılığını kış aylarında dahi yaşamak mümkün. Bu nedenle çiçek motiflerini ve renkli çiçekleri seven kadınlar için bu sezonda trendler oldukça dikkat çekici.

1980’lere Dönüş

Yeni sezon trendleri arasında dikkat çeken bir diğer detay ise 1980’li yılara dönüş. Bu dönemlere damga vurmayı başaran vatkalar, yine kıyafetlerdeki yerini almış. Yer yer abartılı, yer yer büyük bir şekilde kullanılan vatkalar ile vintage sevenler için de yine alternatifler 2019 Sonbahar Kış modası ile kendine yer bulmuş durumda. Bunula birlikte parkalar da yine yeni dönemde sık sık kullanılacak kıyafetler arasında bulunuyor. Özellikle boyu uzun olan kadınların tercih edebileceği bu parkalarla, kış boyunca şık görünmek, parka ile moda uyumunu yansıtmak mümkün.

İş Kıyafetleri Yeni Dönem Modada!

Yeni dönem itibari ile dikkat çekici bir yenilik de iş kıyafetlerinde. Çalışan kadınlar için hayat kurtarıcı olacak bu akım, kadınların modaya uyumunu daha da kolaylaştıracak. Üstelik tüm bu kıyafetler, pelerin, püskül gibi pek çok farklı süslemelerle bezenmiş durumda.

2019 Sonbahar Kış Modası Renkleri Ne?

Yeni dönemdeki bu trendler ile birlikte renklerle de oldukça dikkat çekici yenilikler var. Renkli olmayı seven kadınlar için bu yıl çok daha renkli olmak mümkün. En çok dikkat çeken renkler ise parlak ve metalik ton. Öne çıkan renkler biber kırmızısı, koyu bordo ve toz pembe. Bu renkler ve tasarımda getirilen yenilikler ile birlikte kadınlar için seçenekler bu sezon oldukça fazla.  Yeni dolap alışverişi yapacak kadınların, bu trendlere göre mutlaka seçimini yapması gerekirken, başta ayakkabı olmak üzere kıyafetleri tamamlayıcı ürünlerde ve aksesuarlarda da bu trendlere uygun seçimler ile baştan aşağı uyum yakalamak mümkün. 2019 Sonbahar Kış modası ile yeni dönemde çok daha hareketli olmak kolay.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.