2015 Mayo Şıklığı

kırmızı mayo
kırmızı mayo

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte sahiller dolmaya başladı. Özellikle de kış aylarının sıkıcı ve bunaltıcı havasından ve kent yaşamının akıl almaz yoğun temposundan sıyrılarak kendisini sahil kentlerine atan insanlar için yaz modası giyimle de kendisini en etkin şekilde gösteriyor. Özellikle de plajların etkileyiciliğini ve güzelliğini tüm şıklıkları ve zarafetleri ile katlayan bayanlar, her alanda olduğu gibi denize girerken de şıklıklarına her daim dikkat ediyor.

 

kırmızı mayo
kırmızı mayo

Mayoda 2015 Renkleri

Bayanların denize girerken de tüm şıklıklarını koruyabilmelerini ve denizin ışıltısını en özel şekilde yansıtabilmeleri için birbirinden özel mayo modelleri bulunuyor. Özellikle yaz aylarında denizde ve plajlarda ve hatta havuz başında bayanların formda vücutlarını zarafet ile bir araya getirecek birbirinden etkileyici mayo modelleri zengin alternatif çeşitliliği ile oldukça önemli avantajlar sağlıyor.

2015 yılında bayan giyim ve mayo markalarının yeni sezona özel olarak hazırladıkları mayo koleksiyonları içerisinde yer alan modeller her yıl olduğu gibi bahar ve yaz aylarının cıvıl cıvıl havasını yansıtan zengin renk seçenekleri bulunuyor.

renkli mayo
renkli mayo

Zengin renk çeşitliliği ile bayanların güzellikleri ile tamamlayacakları muhteşem bir zarafeti plajlara da tüm ışıltıları ile getirebilmelerine yardımcı oluyor.

Şık ve etkileyici tasarımlara sahip olan mayolarda 2015 yaz sezonu için özellikle desenli modeller tek düz renk modellerin yerini alıyor. Böylelikle yaz aylarında daha renkli ve daha zengin desenli mayolar plajlara damgasını vuracak gibi görünüyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.