2014 Yaz Modası Detayları

moda

Yaz aylarının gelmeye başladığı bu günlerde kadınlar dolaplarındaki parçaları değiştirmeye, yaza uygun olan yeni moda parçalarını dolaplarına eklemeye başladılar. Bu sezon kadın modasında en fazla göze çarpan detayların başında feminen çizgiler geliyor. Son iki sezondur kadınlar geçmiş dönemlerde hiç olmadığı kadar kadınsı kıyafetleri giymeye başladı.

 

moda
moda

Bu kıyafetlerde öne çıkan detay ise çiçekler. Baharın tüm güzelliğini üzerinde taşımayı başaran çiçekler şimdilerde elbiselerde, tişörtlerde hatta çanta ve ayakkabılarda bile kendilerini göstermeyi başardılar. Üstelik bu desenler geçmiş zamanlarda hiç olmadığı kadar büyük şekilde kıyafetlerin üzerinde yer alıyor.

Otantik Parçalar Ön Planda

Modacıların yaptıkları yeni moda koleksiyonlarında çok fazla kullandıkları şeylerden bir tanesi ise otantik desenler. Ağırlıklı olarak Hindistan bölgesinde giyilen halk kıyafetlerinden esinlenmiş olunan pek çok parçanın ağırlık kazandığı bu koleksiyonlar sayesinde kadınlar kendilerini hiç olmadığı kadar şık görmeyi de başarıyorlar.

Üstelik otantik desenlerin ön plan çıkmayı başardığı parçalar yalnızca elbiselerde kendine yer bulmuyor. Artık her türlü aksesuarda otantik etkiyi de görmek mümkün oluyor. Ayrıca yaz sezonu yalnızca bunlarla sınırlı değil.

2014 sezonunda genel olarak canlı renkler ön planda. Ancak bu renkler arasından bebek mavisi ve şeker pembesi, diğer renkleri sollamayı başardı. Özellikle de genç kızlar bu renklerin hakim olduğu parçalar sayesinde yazın tüm sıcaklığını ve güzelliğini üzerilerinde taşımayı da başarmış olacaklar.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.