2014 Moda Trendleri

2014 Moda Trendleri
2014 Moda Trendleri

Yeni sezonun açılması ile birlikte modayı takip eden insanların her biri, bu dönemin moda trendlerini incelemeye başlıyorlar. Böylece bu yeni moda trendlerini kullanarak her daim şık görünmeyi de başarmış oluyorlar. Bu sezon özellikle de pek çok kıyafette katmanlar ve çiçek detaylarını görmek mümkün.

Geçen sezonlarda her ne kadar neon, fosforlu renkler ön planda olmuşsa bu sezon tam tersine çok daha doğal ve toprak tonlarına ait renkler ön plana çıktı. Üstelik bu renkler yalnızca klasik kıyafetlerde değil, spor kıyafetlerde de kendini gösteriyor.

Eski dönemlerde sıklıkla kullanılan ancak sonrasında unutulan renk geçişleri de yine bu sezon kendini belli etmeye başladı. Birbirine yakın renklerin aynı kıyafet içerisinde kullanılması ile birlikte ortaya birbirinden şık parçalar çıkmaya başladı.

2014 Moda Trendleri
2014 Moda Trendleri

 Yeni Dönem Yeni Detaylar

 Bu sezon bir nevi geçmiş ile günümüzün moda anlayışları birleştirilerek ortaya muhteşem bir görüntü çıkıyor. Ancak sezonun geneline bakıldığı zaman da ortaya çıkan şey aslında denge sağlamak. Giyilen parçaların her biri, diğer parçayı dengelemekte ve böylelikle de giyilen kıyafet göz yormamış olur.

Bu tarz uygulamanın en büyük örneği ise parlak renkler ile mat renklerin aynı anda kullanılması. Özellikle de birçok ünlü moda markası, bu iki detayı birleştirdiği elbise ve ayakkabı parçaları sayesinde her yaştan kadın istediği parlak kıyafetleri büyük bir rahatlıkla giymeye başlayacaklar.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.