2013 İLKBAHAR MODASI

2013 Bahar modası nasıl olacak

2013 Bahar modası nasıl olacakSoğuk kış günlerinin yerini yavaş yavaş güneşli ilkbahar günlerine bıraktığı şu dönemlerde kadınların aklında hep aynı soru var “2013 ilkbahar modası nasıl olacak?”.  Her kadın dönemin moda renklerini, moda kıyafetlerini, hangi kesimlerin favori olduğunu, hangi aksesuar ve takıları kullanmanın yerinde olacağını merak eder.  Mevsime uygun kombinler kadınları her zaman güzel ve şık gösterecektir.

2013 İlkbaharında Neler Dolaplarımızda Yer Edinmeli?

2013 bahar modasına baktığımız da camel ve kahve tonlarının yeniden moda olduğunu görüyoruz güzel bir yeşil ile tamamlanacak bu renkler sizi ilkbaharın en güzel çiçeklerinden biri haline getirecek. Siyah renk düşünüldüğünün aksine kış aylarında değil ilkbahar aylarında da tüm asilliği ile gardrobunuzdaki yerini koruyor değişmez moda kısa siyah elbiseler, siyah tiril tiril pantolonlar ve siyah uzun yelekler ve baharlık ceketler bu sezon da sizinle.

Beyaz renk de tüm saflığı ve masumiyeti ile baharda sizi yalnız bırakmıyor özellikle son dönemlerde moda olan beyaz gömlekler bu sezonda kurtarıcılarımız olmaya devam ediyor. Tülden gömlekler yine dolaplarımızdaki yerlerini koruyor. Ünlü tasarımcıların ilkbahar yaz koleksiyonlarına baktığımızda pudra renkleri görüyoruz. Yüksek bel pantolonlar, tulumlar ve son dönemlerin vazgeçilmezi taytlar bu sezonun modası. 2013 ilkbahar modasına baktığımızda çizgili ve çiçek desenli kumaşlar ve holigrafik baskılar da taytlardan elbiselere çantadan ayakkabılara tüm kıyafet ve aksesuarlarda ön plana çıkıyor.

Transparan kıyafetler ve kemerler bu sezonda ön planda. Kırmızı ve tonları da gelen yazı müjdeler gibi ilkbahar modasının vaz geçilmezleri arasında. Önde gelen firmaların tasarımlarına baktığımızda beyaz, camel, kırmızı ve yeşil renkler bahsettiğimiz en çok kullanılan renkler.  2013 İlkbahar modasında ısınan havalar ile ikinci plana atılmış elbiseler yavaş yavaş yeniden yerlerini alıyorlar Artık herkesin her çeşidine ulaşılabildiği renkli – renksiz, mat –  parlak çoraplarla kombinlenecek elbiseler ve altına giyilecek kemerli ayakkabılar ile de ilkbahar şıklığı tamamlanacaktır.  Bu dönemde de ceketler tüm popülerliği ile yanımızda elbiseler ve tiril tiril pantolonlar üzerine ayrı renk veya siyah renk giyilecek ceketler ile de şıklığınızı tamamlayacaksınız.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.