2012 YAZ MODASI

yaz modası

2012 YAZ MODASI

yaz modası     Yaz mevsiminin vazgeçilmez giyim trendlerinden olan spor giyim markaları, bu sezonki koleksiyonlarında herkesin rahatlıkla giyip kombin oluşturabileceği kıyafet ve elbiseler tasarlamış. Kot şortlar, yazlık koton gömlek modelleri, ayakkabılar, bikini ve mayolar, sportif kıyafetler ve daha neler neler. Koleksiyonda pastel tonlar ağırlıklı olarak bulunuyor.

Dünyaca ünlü trend olmuş markalar 2012 ilk bahar – yaz kreasyonlarını tamamladılar. Bu yaz yine herkes cıvıl cıvıl olacak. Özellikler rengârenk kutu çanta modelleri bu yaz modasına damgasını vuracak gibi duruyor. Bu yaz modasının en dikkat çekeni ise yüksek apartman topukların tekrar sokaklara dönüşü. Doksanlı yılların vazgeçilmez apartman topukları bu yaz yeni tasarımlarıyla aramıza karışıyor.

Geçmiş İle Yarın Birleşirse

     Geçmişte moda olan ve uzun zamandır giymediğimiz, artık modası geçti diye tabir ettiğimiz bütün kıyafetler artık yeniden moda oluyor. Bu yaz modasının vazgeçilmez kreasyonlarının hemen hemen tamamında bir geçmiş esintisine rastlamak mümkün. Geçmişin o zarafeti ile geleceğin modernliği birleşince karşımıza seyrine doyulmaz bir yaz modası çıkıyor.

Bu yaz modasında büyük çantalar yerini renkli küçük zarf çantalara bırakıyor. Bu yaz ayakkabı modasında da geçmişe bir dönüş söz konusu. Yuvarlak burunlar önümüzdeki yaz ve kış sezonunda yerini hafif sivri burunlara bırakıyor. Louis Vuitton 2012 yaz koleksiyonu defilesinde yer alan metal, sivri burunlu, kemer detaylı ayakkabılar sezon trendlerine uygun tasarlanmış. Giyim dünyasının önde gelen markalarından Zara 2012 yaz koleksiyonu Lookbook’ları yayınlanmaya başladı. 2012 yaz modası koleksiyonunda önce çiçek desenli elbise, etek, gömlek ve pantolonlarıyla karşılaştık. Şimdi ise bej, siyah, pudra, bej ve uçuk yeşilin kullanıldığı daha pastel renklerin kullanıldığı bir koleksiyon görüyoruz. Erkek yaka zımba detaylı şifon gömlekler ise kış sezonunda da Zara’da vardı. Sezonun trendi pilili etek ve elbiseler uzun zamandır popülerliğini sürdürüyor. Prada ve Chloe gibi ünlü markaların 2012 yaz modası koleksiyonlarında sıklıkla göze çarpan pilili eteklerden önümüzdeki yaz sezonu da giymeye devam edeceğiz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.