2012 Mayolarını Bedeninize Göre Belirleyin

2012mayolari

2012 Mayolarını Bedeninize Göre Belirleyin

Yaz ayları yaklaştıkça herkes tatil telaşı içerisine giriyor. Bu telaşta en çok tatil hazırlığı sorun olur. Birçoğumuz aylar öncesinden tatil alışverişlerimizi yapar ve plaj modasına uygun kıyafetler almayı da ihmal etmeyiz. Tatilde şüphesiz ki bizim için en önemli unsur mayolarımız oluyor. Peki, 2012 mayolarını takip ediyor muyuz?

Mayo Seçiminde Önemli Ayrıntılar

2012mayolariModa tabi ki mayolarda da kendini gösteriyor. Biz bayanlar her an şıklığımızı korumaya çalışıyoruz. Bu bikini ve mayo seçimlerimize de yansıyor. Asla demode bir mayo ile tatilimizi geçirmek istemeyiz. Plaj modasına ayak uydurmak artık çok daha fazla önem kazanıyor. Bu nedenle tatil sezonu açılmadan alışverişlerimizi yapmalı ve bu arada 2012 mayolarını takip etmeyi de bırakmamalıyız.

Mayo modası her yıl değişiyor. 2012 mayolarında da farklı kesimlere sahip tarzlar, renkler ve desenler ortaya çıktı. Son zamanlarda birçok bayanın tercihleri arasında mayokini de kendisini gösterdi. Aynı tarz unsurları kullanmaktan hoşlanmayan bayanlar için mayokini bir farklılık olabilir. Herkes mayo çeşitleri arasına mutlaka bir mayokini de eklemeli. Ancak 2012 mayolarını takip ederken vücuda uygun seçimler yapmayı da ihmal etmemek gerekiyor.

Mayo seçimlerinde vücut tipine en uygun olanı bulmak mümkündür. Birçok farklı çeşit bulunuyor. Eğer manken gibi bir vücuda sahip değilsek giydiğimiz mayolara çok özen göstermemiz gerekir. Kilolu biriysek desenli ve açık renkli mayolar asla bize göre değildir. Pastel ve koyu renk mayolar fazla kilolarımızın biraz olsun gizlenmesine olanak sağlayabilir. 2012 mayolarında büyük desenler kendini fazlaca gösteriyor olsa da, kilolu bayanlar için çok da uygun olmuyor. Bölgesel kiloları olan kişilerin, özellikle göbek problemi olanların iki parçalı mayo yani bikinilerden uzak durması gerekir. Sırf 2012 mayoları arasında yer aldığı için bedeninize yakışmayan mayoları tercih etmemelisiniz. Bedeninize uygun olmayan ve sizi daha kilolu gösterecek olan modeller oldukça güzel ve 2012 mayolarından olsalar bile kimse bununla ilgilenmeyecektir. Mayo seçimlerinizi dikkatli yapın ve bütün tatil boyunca mayonuz yüzünden tedirginlik yaşamayın, tatilin keyfini çıkarın.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.