2012 MAYOLARI İLE PLAJ ŞIKLIĞI

2012 mayoları

2012 MAYOLARI İLE PLAJ ŞIKLIĞI 

2012 mayoları      Mayo ve bikinilerin görücüye çıktığı şu günlerde kadınları bir telaş sarıyor. Çünkü pek azımız manken gibi bir vücuda sahibiz. Kimimizin göbeği büyük, kimimizin kalçası geniş, üstelik bir de yanlış mayoyu seçersek tüm kusurlarımız iyice belirgin hale geliyor. 2012 mayoları ve bikinileri ise o kadar renkli ve çekiciler ki kendimizi onların içinde hayal etmekten alıkoyamıyoruz. Ünlü modacı Hakan Yıldırım da işte bu sebepten Sunset Mayo için tasarladığı koleksiyonda kadınların plajlarda kendine güvenerek giyebileceği mayolar tasarladı.

Vücut Tipinize Göre Mayo Seçimleri

     2012 mayoları çok çeşitleri modelleri ile her vücut tipine göre uyum sağlamaktadır. Geniş kalçaları saklamanın en temel yolu dikkati göğüslere çekmektir. Üst kısmı açık renk, alt kısmı koyu renk ve desensiz olan mayolar göğüsleri olduğundan iri gösterdiği gibi kalçaları da daha ince gösterir. Açık renk, göğüsleri büyük gösterip basenlerinizle orantılarken, koyu renk bikini altı da basenlerinizi olduğundan daha küçük gösterir.

2012 mayoları üçgen bikini üstlerinin altına kenarı geniş bantlı ve kapalı modeller tercih edilmeli. Bikini altının yüksekliği göbek hizasında olmalıdır. Ne çok düşük belli ne de aşırı oyuntulu yüksek kesimler tercih edilmeli. Baseni gizlemek için açık paçalar bacak boyunu daha uzun gösterir. Düzgün bacak ve basene sahip olmak şartıyla, buna karşılık kapalı paçalar, şortlar ve mini etekli mayolar baseni gizler.

2012 mayoları arasında sarkık, düşük ve iri göbekleri toparlayıcı mayolarda vardır. Göbekli bayanlar bikini altlarında ve üstlerinde mümkün oluğunca kapalı modelleri tercih etmeliler. Midenin çok fazla açığa çıkmaması için üçgen bikinilerden kesinlikle uzak durulmalılar. Aksi halde göbekleri çok daha göze çarpar. Bikini altı konusunda da yine üstte olduğu gibi mümkün olduğunca kapalı bir model tercih edilmeli.

2012 mayoları ve bikinileri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için https://www.moda-sitesi.com/kadin-ve-erkek-icin-yeni-trendler  ziyaret ediniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.